Video Poker Online

Video Poker to gra, która łączy grę na automatach i grę w pokera 5 stud. Powstanie gry było możliwe pod koniec lat 70 dzięki wynalezieniu komputera osobistego, co umożliwiło połączenie technologii wideo z monitorem wyświetlającym grę.

Gra sama w sobie jest 5-bębnowym automatem, który używa standardowej talii 52 kart. Symbole 52 kart są rozrzucone na bębnach i liniach, a celem gry jest trafienie najwyższego możliwego układu pokera 5 stud za każdym obrotem.

Jest z góry ustalona tabela wypłat, która wskazuje odpowiednią wypłatę dla każdego typu układu kart w pokerze, który może wypaść w automacie do gry w pokera wideo. Im rzadszy układ, tym większa jest wygrana, a gra przestrzega standardowej hierarchii układów kart w pokerze, gdzie para jest najniższym układem, a poker królewski jest najwyższym i najrzadszym układem.

Na przestrzeni lat powstało wiele odmian video pokera i dziś każde kasyno online oferuje wiele odmian tej gry. Wszystkie odmiany opierają się na tych samych zasadach pokerowych i na ogół różnią się tylko tym, że każdy wariant może mieć dodatkowe wygrywające układy, takie jak układy z jokerem jako dziką kartą i wypłaty za takie układy mogą być wyższe.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.