Zasady Video Pokera

Poker video stał się w krótkim czasie bardzo popularną grą kasyna, ponieważ jest stosunkowo łatwy do gry i nie wymaga wielu umiejętności. Kiedy zrozumiesz podstawowe zasady gry, możesz od razu zacząć grać.

Nie trzeba być dobrym graczem w pokera, aby dobrze opanować pokera video. Trzeba tylko znać różne układy, aby grać dobrze.

Zasady są proste - stawiasz zakład i kręcisz bębnem. Dostaniesz 5 odkrytych kart. Następnie decydujesz, ile z 5 kart chcesz zachować i ile chcesz wymienić na nowe karty.

Twoim celem jest stworzyć jak najlepszy układ pokerowy z 5 kart, które zostały ci rozdane. Musisz odpowiednio ocenić możliwość uzyskania kart, które pomogą ci stworzyć najlepszy układ, gdy podejmujesz decyzję o wyborze kart do wymiany.

Video Poker jest rozgrywany jako gra na automacie, nie grasz więc przeciwko krupierowi czy innym graczom, dzięki czemu nie musisz martwić się o blefowanie czy konieczność oceny tego, jakie karty ma ktoś inny, a to dlatego, że nie istnieją żadne inne karty czy gracze.

Twoja wygrana zależy wyłącznie od twojego układu kart i jego zgodności z opublikowanymi wygrywającymi układami w tabeli wypłat. Dlatego tak prosto gra się w video pokera.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.