Zasady Video Pokera

Poker video stał się w krótkim czasie bardzo popularną grą kasyna, ponieważ jest stosunkowo łatwy do gry i nie wymaga wielu umiejętności. Kiedy zrozumiesz podstawowe zasady gry, możesz od razu zacząć grać.

Nie trzeba być dobrym graczem w pokera, aby dobrze opanować pokera video. Trzeba tylko znać różne układy, aby grać dobrze.

Zasady są proste - stawiasz zakład i kręcisz bębnem. Dostaniesz 5 odkrytych kart. Następnie decydujesz, ile z 5 kart chcesz zachować i ile chcesz wymienić na nowe karty.

Twoim celem jest stworzyć jak najlepszy układ pokerowy z 5 kart, które zostały ci rozdane. Musisz odpowiednio ocenić możliwość uzyskania kart, które pomogą ci stworzyć najlepszy układ, gdy podejmujesz decyzję o wyborze kart do wymiany.

Video Poker jest rozgrywany jako gra na automacie, nie grasz więc przeciwko krupierowi czy innym graczom, dzięki czemu nie musisz martwić się o blefowanie czy konieczność oceny tego, jakie karty ma ktoś inny, a to dlatego, że nie istnieją żadne inne karty czy gracze.

Twoja wygrana zależy wyłącznie od twojego układu kart i jego zgodności z opublikowanymi wygrywającymi układami w tabeli wypłat. Dlatego tak prosto gra się w video pokera.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.