Baccarat Online

Baccarat to popularna gra kasyna, która, jak się powszechnie uważa, pochodzi ze średniowiecznych Włoch, a następnie została przywieziona do Francji pod koniec XV wieku. Nazwa wydaje się być wprowadzona do języka francuskiego z Prowansji, regionu Francji gdzie mówi się w prowansalskim dialekcie.

W dialekcie tym nazwa gry brzmiała Baccara (nieme "t" zostało dodane później przez nieznane źródło) i oznaczała "zero". Jest to dość zabawne, że nazwa tej wyrafinowanej gry pochodzi od najgorszego z możliwych układów w Bakaracie.

Gra stała się bardzo popularna w XX wieku, kiedy Ian Fleming uczynił ją ulubioną grą swojego top szpiega Jamesa Bonda. Bond grał w tą ekskluzywną grę, często przeciwko jednemu z czarnych charakterów.

Baccarat jest uważany za grę, która posiada najwięcej klasy spośród wszystkich gier w kasynie i gra się w nią na najwyższe stawki. Często w baccarata będzie się grać w specjalnych wydzielonych miejscach, oddzielonych od reszty kasyna pluszowymi sznurami, gdzie dostęp mają jedynie wysoko obstawiający gracze.

Kasyna online zmieniły ten trend i sprawiły, że gra stała się dostępna dla wszystkich graczy. Obecnie istnieją 3 rodzaje baccarata: Chemin de fer, Banque i Punto Banco, ale nie wszystkie kasyna online oferują wszystkie odmiany.

Gra posiada prosty cel - zebranie układu kart o wartości 9 za pomocą kart, które zostały ci rozdane. Karty od 2 do 9 są warte tyle, ile ich wartość nominalna, 10 i figury są warte 0 punktów, a as jest wart 1 punkt.

Podczas gry w baccarata ważne jest, aby pamiętać, że termin "bankier" nie odnosi się do kasyna, a termin "gracz" nie odnosi się do hazardzisty. Każdy gracz będzie miał swoją kolej, aby być bankierem, a kasyno nie bierze bezpośredniego udziału w grze, a jedynie ją reguluje i pobiera za to 5% prowizji.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.