Baccarat - Zasady Gry

Gra w baccarata online nie jest tak trudna, jak większości ludzi by się wydawało. Mimo że gra cieszy się renomą gry ekskluzywnej i dla wyższej klasy, jest to stosunkowo łatwa gra.

Zasady są proste, jako że baccarat to gra opierająca się na talii 52 kart i zazwyczaj gra się w nią 8 taliami. Celem gry jest osiągnięcie całkowitej wartości kart w wysokości 9 punktów.

Każda karta ma wartość punktową, karty od 2 do 9 mają wartość, jaka jest im przypisana, 10 i figury (walet, królowa i król) mają wartość zero, a asy mają wartość równą 1. Każdy układ o wartości powyżej 9 przegrywa.

W bakaracie Punto Banco, który jest północnoamerykańską wersją gry, gracz musi postawić zakład na to, która strona wygra - gracz (Punto) czy bankier (Banco). Bankier w tym przypadku to krupier.

We francuskiej wersji gry Chemin de Fer gracz nie stawia zakładu na to, która ze stron wygra, ale raczej sam gra swoim układem kart przeciw kartom bankiera. Bankierem w każdej rundzie jest inny gracz i będzie on bankierem do momentu swojej przegranej. W tym momencie rolę bankiera przejmie następny gracz przy stole.

Trzecią wersją jest bakarat Banque i jest on podobny do Chemin de Fer z tą jedną różnicą, że bankier pozostaje bankierem tak długo, aż wszystkie karty z trzech talii zostaną rozdane i dopiero wtedy rola bankiera jest przekazywana kolejnemu graczowi.

Najczęstszym typem bakarata jest Punto Banco, ale w wielu kasynach online można znaleźć również Chemin de Fer.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.