Blackjack Online

Ciężko byłoby znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o grze w blackjacka. Niezależnie od tego, czy grasz w gry hazardowe, odwiedziłeś kasyno raz w życiu podczas wakacji, czy też nigdy nie grałeś w żadną grę karcianą, na pewno słowo blackjack obiło ci się o uszy.

Gra ma tajemnicze pochodzenie, a po raz pierwszy została wspomniana w XVII wieku. Kiedy gra pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, nie cieszyła się ona popularnością i aby zwiększyć zainteresowanie grą w blackjacka, domy gry oferowały specjalne stawki wypłat za niektóre układy. Najwyżej opłacanym układem był as pik oraz blackjack, stąd nazwa gry, która pojawiła się właśnie w tym czasie.

Blackjack jest zaliczany do gier karcianych i do gier stołowych kasyna. Jest też nazywany 21, ponieważ wartość najlepszego układu wynosi właśnie 21, a jeśli będziesz miał karty o wartości 22, zostaniesz pobity i przegrasz grę.

Głównym celem gry jest posiadanie układu o wartości wyższej niż wartość kart krupiera, ale bez przekraczania wartości 21 punktów. Wszystkie karty mają swoją wartość liczbową, figury 10 punktów, a as może być wart 1 lub 11 punktów.

Istnieje kilka strategii gry w blackjacka, które mogą zwiększyć twoje szanse na wygraną, a my postaramy się nauczyć cię tych strategii, tak abyś odniósł sukces.

Tym, co sprawia, że blackjack jest tak popularną i ekscytującą grą, jest fakt, że jest to kombinacja szczęścia i umiejętności, co sprawia, że tak wielu graczy, którzy oczekują więcej po grach kasyna, wybiera właśnie tą grę. Niektórzy gracze szukają wyłącznie rozrywki, pozostawiając tok gry w rękach losu i grając na przykład w gry na automatach. Inni gracze wolą gry takiej jak blackjack, które wymagają umiejętności i są dla nich wyzwaniem, próbują więc wynieść jak najwięcej z każdego rozdania.

Blackjack online to gra kasyna, w którą warto zagrać. Kasyna online oferują ci kilka różnych odmian gry w blackjacka. W blackjacka możesz grać jedną talią, dwoma taliami, czy nawet 4, 6 lub 8 taliami.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.