Blackjack Online - Zasady Gry

Blackjack, jako gra łącząca w sobie szczęście z umiejętnościami, wymaga dobrego zrozumienia zasad gry. Gra wedle zasad i podejmowanie dobrych decyzji we właściwym czasie to klucz do wygranej rozgrywki.

Blackjack to gra, w której grasz przeciwko krupierowi i twoim celem jest posiadanie lepszego niż on układu kart. Gra jest rozgrywana talią 52 kart, ale można też użyć do gry 2, 4, 6, a nawet 8 talii. Przy stole może znaleźć się miejsce aż dla 7 graczy, jednak już jeden gracz wystarcza, aby rozpocząć rozgrywkę przeciwko krupierowi.

Każda karta ma swoją wartość. Figury mają po 10 punktów, as ma wartość 1 lub 11, a karty od 2 do 9 mają taką wartość, jaką wskazują. Najlepszy układ kart ma wartość 21 punktów. Gdy nadchodzi twoja kolej w grze, możesz dobrać tak wiele kart, jak tylko chcesz, bez przekraczania wartości 21. Jeśli masz karty o wartości 22 lub więcej, oznacza to, że zostałeś pokonany w tej rozgrywce.

Zasady blackjacka pozostają takie same, niezależnie od tego ilu graczy gra i iloma taliami toczy się gra. Gracz otrzymuje swoje karty odkryte, tak aby wszyscy mogli je zobaczyć, a krupier otrzymuje jeną odkrytą i jedną zakrytą kartę, tak abyś nie znał wartości jego układu. Wówczas gracz musi podjąć decyzję, co do swojego kolejnego ruchu. Może on:

POZOSTAĆ PRZY POSIADANYCH KARTACH
Gracz nie dobiera więcej kart, bo uważa, że dwie początkowe karty mają wartość, która zapewni mu zwycięstwo.

DOBRAĆ KARTĘ
Gracz prosi o kolejną kartę, która zwiększy wartość jego układu.

PODZIELIĆ KARTY
Gdy dwie początkowe karty gracza to para, może on rozdzielić je na dwa niezależne układy kart. Zakład na każdy układ musi równać się początkowemu zakładowi.

PODWOIĆ ZAKŁAD
Musisz zaznaczyć, że chcesz podwoić swój zakład i otrzymasz wówczas dodatkową kartę.

ZABEZPIECZYĆ SIĘ
Jeśli odkryta karta krupiera to as, gracz może poprosić o ubezpieczenie swojego układu przed trafieniem blackjacka przez krupiera (as + 10 lub figura). Takie zabezpieczenie będzie kosztowało gracza połowę jego początkowego zakładu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.