Blackjack - Strategia i Porady

Istnieje powszechna opinia, że wszystkie gry kasyna, to gry losowe. Stwierdzenie to nie jest jednak prawdziwe, jeśli chodzi o taką grę jak blackjack.

Blackjack jest bez wątpienia grą wymagającą umiejętności. Oczywiście mimo stosowania najlepszych strategii, możesz czasem przegrać poszczególne rundy, bo krupierowi akurat dopisze szczęście, ale ostateczny wynik będzie korzystny dla ciebie, jeśli będziesz się trzymał tych strategii.

Jeśli wiesz, kiedy dobierać kartę, kiedy rozdzielać zakład, kiedy pozostać przy początkowych kartach, a kiedy podwajać zakład, to ta wiedza może stanowić o tym, czy będziesz zwycięzcą, czy przegranym.
Jeżeli stosujesz odpowiednią strategię i podejmujesz dobre decyzje, grając w blackjacka, znacząco zmniejszasz przewagę kasyna i zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Poniżej znajdziesz tabelę, w której przedstawione zostały wszystkie możliwe układy kart, jakie możesz mieć, w odniesieniu do układów kart krupiera. Podążaj za podanymi tu wskazówkami, a w krótkim czasie nauczysz się, jak podejmować słuszne decyzje i grać w blackjacka najlepiej, jak to tylko możliwe, wygrywając jak najwięcej rozdań.

Będziesz musiał dużo ćwiczyć, aby zapoznać się odpowiednio z wszelkimi możliwymi układami kart, jakie możesz trafić.

Bądź też czujny, jeśli chodzi o bonusy kasyna online na grę w blackjacka. Liczne kasyna online oferują bowiem graczom bonusy na grę w konkretne gry kasyna. Bonusy te są na ogół oferowane graczom, którzy grają już w gry kasyna online i obsługa klienta zdążyła zauważyć, że szczególnie lubią oni grać w blackjacka. Możesz wówczas liczyć na to, że skontaktują się w tobą przez czat na żywo lub email i zaoferują ci specjalny bonus.

Gdy poczujesz się już pewnie, grając w blackjacka, koniecznie przestrzegaj naszych 10 Przykazań Gracza Kasyna Online i graj tylko w granicach swoich możliwości oraz przestrzegaj ustalonych limitów. Dzięki temu, będziesz się zawsze dobrze bawił.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.