Bakarat Banque

W wersji Banque zwykle używa się 3 talii kart i w przeciwieństwie do Chemin de Fer rola bankiera nie jest przekazywana innemu graczowi, po przegranej obecnego bankiera, a dopiero po tym, jak wykorzystane zostaną wszystkie 3 talie kart.

Pierwszy bankier jest wybierany przy pomocy metody podobnej do aukcji, gdzie rolę bankiera oferuje się graczowi, który postawi najwyższy zakład. W niektórych przypadkach może to być również gracz, który jako pierwszy dołączył do stołu do gry w Banque i musi postawić on przynajmniej minimalny zakład dla danego stołu.

Bankier rozdaje karty najpierw graczowi po swojej prawej, potem graczowi po swojej lewej, a następnie sobie. Następnie rozdaje drugą kartę wedle tej samej zasady. Karty rozdane graczowi po lewej stronie to układ, na który stawiają zakład wszyscy gracze siedzący po lewej stronie bankiera, a karty rozdane graczowi po prawej stronie bankiera to układ, na który stawiają zakład wszyscy gracze siedzący na prawo. Oba te układy są rozgrywane przeciw temu samemu układowi kart bankiera.

Reszta reguł jeśli chodzi o dobieranie kolejnych kart jest taka sama, jak w Chemin de Fer. Każdy gracz na lewo lub prawo, trzyma karty tak długo, jak długo one wygrywają. Gdy nastąpi przegrana, kolejne karty zostaną rozdane następnemu graczowi siedzącemu obok nich.

Każdy gracz może postawić zakład o wartości całego zakładu bankiera, wybierając opcję "idź na bank", ale prawo do tego ruchu należy najpierw do gracza zaraz na prawo od bankiera, a następnie do gracza po jego lewej stronie. Prawo jest przekazywane od gracza do gracza, raz z prawej, raz z lewej strony. Dwóch graczy z przeciwnych stron może równocześnie wybrać opcję "idź na bank" i podzielić się zakładem.

Gracz może "iść na bank" i przegrać do 3 razy z rzędu, a jeśli wygra jedno rozdanie lub więcej, może wycofać się z gry, oświadczając, ile ze sobą zabiera.

Zawsze zalecamy, aby dokładnie zapoznać się z zasadami gry w kasynie, w którym masz zamiar grać, jako że mogą się one różnić i we wszystkich kasynach nie jest akceptowany jeden zbiór zasad.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.