Strategia Baccarata

Gra w baccarata jest stosunkowo prosta, ale nadal możliwe jest pewne planowanie strategiczne, które może pomóc ci wybrać odpowiedni rodzaj bakarata i grać lepiej.

Wybór odpowiedniego typu baccarata jest kluczowym czynnikiem. Najlepsze szanse na wygraną są w najnowocześniejszej wersji gry oferowanej w większości kasyn, Punto Banco.

Jest to najprostsza wersja gry w bakarata i oferuje ona najniższą przewagę kasyna. Zakłady na gracza mają przewagę kasyna na poziomie tylko 1,24%, a zakłady na bankiera mają przewagę kasyna na poziomie 1,06% i to pomimo 5% prowizji, które bankier musi zapłacić.

Punto Banco oferuje również możliwość zakładu na remis między graczem i bankierem, ale zakład ten nie jest polecany, ponieważ remisy nie są tak powszechne i zakład ma przewagę kasyna na poziomie 14,44% przy 6 taliach kart i 14,36% przy 8 taliach.

Spróbuj używać system negatywnego rozwoju przy podejmowaniu decyzji, na kogo postawić zakład. System ten nazywa się "Avant Dernier", co oznacza "przed ostatnim " i radzi ci, aby zawsze stawiać na tego, kto wygrał rozdanie przed ostatnim rozdaniem.

Nie zaleca się korzystać z "Avant Dernier" długoterminowo, bo wówczas ostatecznie przegrasz. Jednak na krótką metę, system może okazać się bardzo przydatny.

I wreszcie, zawsze staraj się grać w baccarata w kasynach, które pobierają jak najmniej prowizji. Jeśli grasz w Punto Banco zapłacisz mniej, gdy wygrasz, stawiając zakład na bankiera, a grając w Chemin de Fer lub Banque, zapłacisz w kasynie mniej prowizji za nadzorowanie gry.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.