Strategia Baccarata

Gra w baccarata jest stosunkowo prosta, ale nadal możliwe jest pewne planowanie strategiczne, które może pomóc ci wybrać odpowiedni rodzaj bakarata i grać lepiej.

Wybór odpowiedniego typu baccarata jest kluczowym czynnikiem. Najlepsze szanse na wygraną są w najnowocześniejszej wersji gry oferowanej w większości kasyn, Punto Banco.

Jest to najprostsza wersja gry w bakarata i oferuje ona najniższą przewagę kasyna. Zakłady na gracza mają przewagę kasyna na poziomie tylko 1,24%, a zakłady na bankiera mają przewagę kasyna na poziomie 1,06% i to pomimo 5% prowizji, które bankier musi zapłacić.

Punto Banco oferuje również możliwość zakładu na remis między graczem i bankierem, ale zakład ten nie jest polecany, ponieważ remisy nie są tak powszechne i zakład ma przewagę kasyna na poziomie 14,44% przy 6 taliach kart i 14,36% przy 8 taliach.

Spróbuj używać system negatywnego rozwoju przy podejmowaniu decyzji, na kogo postawić zakład. System ten nazywa się "Avant Dernier", co oznacza "przed ostatnim " i radzi ci, aby zawsze stawiać na tego, kto wygrał rozdanie przed ostatnim rozdaniem.

Nie zaleca się korzystać z "Avant Dernier" długoterminowo, bo wówczas ostatecznie przegrasz. Jednak na krótką metę, system może okazać się bardzo przydatny.

I wreszcie, zawsze staraj się grać w baccarata w kasynach, które pobierają jak najmniej prowizji. Jeśli grasz w Punto Banco zapłacisz mniej, gdy wygrasz, stawiając zakład na bankiera, a grając w Chemin de Fer lub Banque, zapłacisz w kasynie mniej prowizji za nadzorowanie gry.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.