Baccarat - Porady

Baccarat jest stosunkowo prostą grą, jeżeli rozumie się różne warianty gry i ich zasady, a gracze nie powinni być onieśmieleni reputacją gry w bakarata jako drogiej gry tylko dla bardzo bogatych ludzi.

Kasyna online zmieniły to podejście i obecnie można grać w bakarata na małe stawki i cieszyć się jedną z najlepszych gier kasyna. Oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą ci lepiej grać:

- Nigdy nie graj za pieniądze, na których utratę nie możesz sobie pozwolić i zawsze trzymaj się z góry ustalonego budżetu gry.

- Nie ufaj nikomu, kto próbuje sprzedać ci online system na pobicie kasyna w grze w baccarata Punto Banco.

- Zawsze szukaj kasyna, które pobiera najniższe opłaty prowizyjne za grę w bakarata Chemin de Fer lub Banque.

- Zawsze wybieraj odmianę Punto Banco, która daje najniższą przewagę kasyna: przy zakładach na gracza to 1,24%, a na bankiera 1,06%.

- Grając w bakarata Punto Banco unikaj zakładów na remis. Wypłata 9:1 jest kusząca, ale pamiętaj o przewadze kasyna w wysokości 14,44% przy grze 6 taliami kart i 14,36%, gdy grasz 8 taliami.

- Stosuj system negatywnego rozwoju o nazwie "Avant Dernier" (stawiaj zakład na tego, kto wygrał zakład przed ostatnim zakładem) tylko doraźnie. W dłuższej perspektywie czasu doprowadzi cię to do bankructwa.

- Stosuj system pozytywnego rozwoju, zwiększając stawkę zakładu o ustalony procent (25% lub 50%) w każdej kolejnej rundzie, która następuje po twojej wygranej i zmniejszaj stawkę do oryginalnego zakładu po każdej przegranej.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.