Baccarat - Porady

Baccarat jest stosunkowo prostą grą, jeżeli rozumie się różne warianty gry i ich zasady, a gracze nie powinni być onieśmieleni reputacją gry w bakarata jako drogiej gry tylko dla bardzo bogatych ludzi.

Kasyna online zmieniły to podejście i obecnie można grać w bakarata na małe stawki i cieszyć się jedną z najlepszych gier kasyna. Oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą ci lepiej grać:

- Nigdy nie graj za pieniądze, na których utratę nie możesz sobie pozwolić i zawsze trzymaj się z góry ustalonego budżetu gry.

- Nie ufaj nikomu, kto próbuje sprzedać ci online system na pobicie kasyna w grze w baccarata Punto Banco.

- Zawsze szukaj kasyna, które pobiera najniższe opłaty prowizyjne za grę w bakarata Chemin de Fer lub Banque.

- Zawsze wybieraj odmianę Punto Banco, która daje najniższą przewagę kasyna: przy zakładach na gracza to 1,24%, a na bankiera 1,06%.

- Grając w bakarata Punto Banco unikaj zakładów na remis. Wypłata 9:1 jest kusząca, ale pamiętaj o przewadze kasyna w wysokości 14,44% przy grze 6 taliami kart i 14,36%, gdy grasz 8 taliami.

- Stosuj system negatywnego rozwoju o nazwie "Avant Dernier" (stawiaj zakład na tego, kto wygrał zakład przed ostatnim zakładem) tylko doraźnie. W dłuższej perspektywie czasu doprowadzi cię to do bankructwa.

- Stosuj system pozytywnego rozwoju, zwiększając stawkę zakładu o ustalony procent (25% lub 50%) w każdej kolejnej rundzie, która następuje po twojej wygranej i zmniejszaj stawkę do oryginalnego zakładu po każdej przegranej.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.