Rodzaje Pokera Wideo

Poker wideo szybko stał się jedną z najbardziej popularnych gier w kasynie online. Spowodowane jest to połączeniem dwóch wspaniałych gier kasyna - pokera i automatów. Poker wideo oferuje emocje i prostotę gier na automatach w połączeniu ze strategicznymi wymaganiami pokera.
Na przestrzeni lat rozwinęło się wiele różnych wariantów pokera wideo. Poniżej znajdziesz krótki przegląd głównych wariantów pokera wideo:

Jacks or Better
Jest to najbardziej rozpowszechniona forma pokera wideo i może być także nazywana pokerem dobieranym. Najniższym wygrywającym układem jest para waletów. Para dziesiątek lub niższa nie będzie kwalifikować się do wypłaty.

Deuces Wild (Dzikie Dwójki)
Odmiana pokera wideo, w której dwójki są dzikimi kartami, co oznacza że można nimi zastąpić każdą inną kartę z talii. Dlatego na przykład jest wypłata dla układu "pięć z tego samego rodzaju", a układy takie jak "kareta" pojawiają się średnio co 15 układów. Jest to wariant, który sprzyja graczowi, co przeświadczyło o jego dużej popularności.

Joker Wild
Gra rozgrywana jest talią 52 kart i jednym jokerem, który jest dziką kartą i może zastąpić każdą inną kartę z talii, pomagając w budowaniu wygrywającego układu.

Deuces & Jokers Wild
Dwójki i jokery są dzikimi kartami, które zastępują inne karty w talii. Jest to gra, która pozwala graczom zbudować układ 5 kart, który zawiera wyłącznie dzikie karty.

Super Aces
Gra w oparciu o Jacks or better, ale daje wyższe wypłaty za "karetę", a zwłaszcza 4 asy. Gra znana także jako Bonus Poker.

Bonus Flush
Zasady jak w Jack or Better, ale wyższe wypłaty za sekwens.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.