Rodzaje Pokera Wideo

Poker wideo szybko stał się jedną z najbardziej popularnych gier w kasynie online. Spowodowane jest to połączeniem dwóch wspaniałych gier kasyna - pokera i automatów. Poker wideo oferuje emocje i prostotę gier na automatach w połączeniu ze strategicznymi wymaganiami pokera.
Na przestrzeni lat rozwinęło się wiele różnych wariantów pokera wideo. Poniżej znajdziesz krótki przegląd głównych wariantów pokera wideo:

Jacks or Better
Jest to najbardziej rozpowszechniona forma pokera wideo i może być także nazywana pokerem dobieranym. Najniższym wygrywającym układem jest para waletów. Para dziesiątek lub niższa nie będzie kwalifikować się do wypłaty.

Deuces Wild (Dzikie Dwójki)
Odmiana pokera wideo, w której dwójki są dzikimi kartami, co oznacza że można nimi zastąpić każdą inną kartę z talii. Dlatego na przykład jest wypłata dla układu "pięć z tego samego rodzaju", a układy takie jak "kareta" pojawiają się średnio co 15 układów. Jest to wariant, który sprzyja graczowi, co przeświadczyło o jego dużej popularności.

Joker Wild
Gra rozgrywana jest talią 52 kart i jednym jokerem, który jest dziką kartą i może zastąpić każdą inną kartę z talii, pomagając w budowaniu wygrywającego układu.

Deuces & Jokers Wild
Dwójki i jokery są dzikimi kartami, które zastępują inne karty w talii. Jest to gra, która pozwala graczom zbudować układ 5 kart, który zawiera wyłącznie dzikie karty.

Super Aces
Gra w oparciu o Jacks or better, ale daje wyższe wypłaty za "karetę", a zwłaszcza 4 asy. Gra znana także jako Bonus Poker.

Bonus Flush
Zasady jak w Jack or Better, ale wyższe wypłaty za sekwens.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.