Video Poker - Porady

Video Poker, mimo że jest grą oparta na zasadzie automatu do gry, nie jest grą czystego przypadku. Jest to gra, która wymaga stosowania podstawowych strategii, które zwiększają szanse na wygraną. Istnieje kilka wskazówek, które możemy zaoferować, abyś jak najlepiej grał w video pokera.

Ustal Budżet na Grę
Zawsze gdy grasz w jakąkolwiek grę w kasynie online, należy z góry ustalić budżet. Niektórzy mogą sobie pozwolić na wydanie 1.000$ w jednej sesji gry, a dla innych 100$ to za dużo. Zawsze wiesz, na co możesz sobie pozwolić i jaką kwotę pieniędzy możesz stracić, o ile zapewnia ci to dobrą zabawę. Tak więc ustal budżet i trzymaj się go.

Nie Zgaduj!
Poker wideo to gra, która ma stałą strategię, opracowaną przez najlepszych matematyków w oparciu o zasady prawdopodobieństwa. Każdy wariant video pokera ma swoją własną strategię, która mówi, jakie karty należy zatrzymać, a które należy wymienić. Zawsze trzymaj się strategii. Nie zgaduj, co powinieneś zrobić. Możesz zawsze mieć otwarte dodatkowe okno w komputerze, który zawiera tabelę strategii gry w pokera wideo, w którego akurat grasz.

Wybieraj Najwyższe Wypłaty
Zawsze warto wybrać taki automat do gry w pokera wideo, który oferuje wyższe wypłaty i mniejszą przewagę kasyna. Zazwyczaj największe wypłaty są w wariancie gry Jacks or Better, a następnie w grze Deuces Wild, która daje graczom lepsze szanse już przez to, że 4 z najniższych kart mogą być używane jako każda inna karta do uzupełnienia wygrywającego układu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.