Strategia Pokera Wideo

Poker Wideo to gra na automatach, w której można pokonać kasyno, jeśli grasz prawidłowo. Większość gier na automatach nie wymaga wiele strategii i oparta jest wyłącznie na przypadku, ale poker wideo jest inny.

Najczęstszą odmianą pokera wideo jest "Jacks or Better", ale nie jest to gra w pokera wideo, która zawsze sprzyja graczowi. Gra, w której gracze mają większe szanse na wygraną, to "Deuces Wild", czyli "Dzikie Dwójki", gdzie dwójki mogą być używane jako dowolna karta. Ta gra zwiększa twoje szanse, jako że najniższe 4 karty w talii 52 kart mogą być wykorzystane jako każda inna karta w zależności od tego, jakiej karty wymaga twój układ.

Istnieje również gra "Jokers Wild", która zwiększa talię z 52 do 53 kart, ale pozwala na większą elastyczność w budowaniu wygrywającego układu.

Zawsze staraj się znaleźć automat do gry w pokera wideo, który wypłaca pełną wygraną, co oznacza, że ma wyższy współczynnik wypłat dla każdych postawionych 100$, a w niektórych kasynach może on nawet przekroczyć 100%. Większość gier "Deuces Wild" będzie miało niższy współczynnik wypłat i większą przewagę kasyna, ponieważ szanse są tu na korzyść gracza. Spróbuj znaleźć gry w wideo pokera, które oferują pełne wypłaty, co zwiększy twoje szanse.

Ufaj strategii i graj według niej. Istnieje wiele tabel strategii, które można znaleźć w internecie dla każdego wariantu pokera wideo. Gdy znajdziesz już wideo pokera, w którego chcesz grać, znajdź w internecie tabelę strategii i sprawdź, które karty wymieniać czy zachowywać na podstawie tabeli. Zapewni ci to, że przewaga kasyna jest minimalna i będziesz mieć duże szanse na wygranie pieniędzy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.