Strategia Pokera Wideo

Poker Wideo to gra na automatach, w której można pokonać kasyno, jeśli grasz prawidłowo. Większość gier na automatach nie wymaga wiele strategii i oparta jest wyłącznie na przypadku, ale poker wideo jest inny.

Najczęstszą odmianą pokera wideo jest "Jacks or Better", ale nie jest to gra w pokera wideo, która zawsze sprzyja graczowi. Gra, w której gracze mają większe szanse na wygraną, to "Deuces Wild", czyli "Dzikie Dwójki", gdzie dwójki mogą być używane jako dowolna karta. Ta gra zwiększa twoje szanse, jako że najniższe 4 karty w talii 52 kart mogą być wykorzystane jako każda inna karta w zależności od tego, jakiej karty wymaga twój układ.

Istnieje również gra "Jokers Wild", która zwiększa talię z 52 do 53 kart, ale pozwala na większą elastyczność w budowaniu wygrywającego układu.

Zawsze staraj się znaleźć automat do gry w pokera wideo, który wypłaca pełną wygraną, co oznacza, że ma wyższy współczynnik wypłat dla każdych postawionych 100$, a w niektórych kasynach może on nawet przekroczyć 100%. Większość gier "Deuces Wild" będzie miało niższy współczynnik wypłat i większą przewagę kasyna, ponieważ szanse są tu na korzyść gracza. Spróbuj znaleźć gry w wideo pokera, które oferują pełne wypłaty, co zwiększy twoje szanse.

Ufaj strategii i graj według niej. Istnieje wiele tabel strategii, które można znaleźć w internecie dla każdego wariantu pokera wideo. Gdy znajdziesz już wideo pokera, w którego chcesz grać, znajdź w internecie tabelę strategii i sprawdź, które karty wymieniać czy zachowywać na podstawie tabeli. Zapewni ci to, że przewaga kasyna jest minimalna i będziesz mieć duże szanse na wygranie pieniędzy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.