Jak Grać w Video Pokera

Gry na automatach w video pokera wydają się być podobne do gier na automatach, ale w przeciwieństwie do gier na automatach, które wymagają niewiele umiejętności, video poker wymaga podstawowej wiedzy w dziedzinie 5-kartowego pokera. Gracze muszą rozumieć hierarchię wygrywających układów pokera, aby dobrze grać.

Kiedy zaczynasz grać, główna zasada jest taka sama jak w grach na automatach - stawiasz, wybierając, ile monet chcesz postawić i kręcisz bębnem. Większość maszyn będzie miała 5 bębnów, ale niektóre maszyny mają tylko 3 bębny.

Celem gry jest stworzenie najlepszego układu pokerowego z 5 kart, które wypadły na automacie. Masz możliwość zatrzymania kart, które chcesz zachować i wymiany kart, których nie chcesz.

Masz prawo do wymiany wszystkich 5 kart, ale lepiej tego nie robić. Nawet jeśli nie trafisz żadnej wysokiej pary, którą chcesz zatrzymać, zawsze warto zatrzymać najwyższe karty, a wymienić pozostałe. Będziesz miał większe szanse na trafienie układu, za który przewidziana jest wypłata.

Nie martw się, jeśli nie znasz dobrze gry w pokera. Każda gra w video pokera ma z góry określoną tabelę wypłat, która pokazuje wszystkie zwycięskie układy. Po kilku rundach będzie ci już łatwo zrozumieć, do zdobycia których wygrywających układów należy dążyć.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.