Jak Grać w Video Pokera

Gry na automatach w video pokera wydają się być podobne do gier na automatach, ale w przeciwieństwie do gier na automatach, które wymagają niewiele umiejętności, video poker wymaga podstawowej wiedzy w dziedzinie 5-kartowego pokera. Gracze muszą rozumieć hierarchię wygrywających układów pokera, aby dobrze grać.

Kiedy zaczynasz grać, główna zasada jest taka sama jak w grach na automatach - stawiasz, wybierając, ile monet chcesz postawić i kręcisz bębnem. Większość maszyn będzie miała 5 bębnów, ale niektóre maszyny mają tylko 3 bębny.

Celem gry jest stworzenie najlepszego układu pokerowego z 5 kart, które wypadły na automacie. Masz możliwość zatrzymania kart, które chcesz zachować i wymiany kart, których nie chcesz.

Masz prawo do wymiany wszystkich 5 kart, ale lepiej tego nie robić. Nawet jeśli nie trafisz żadnej wysokiej pary, którą chcesz zatrzymać, zawsze warto zatrzymać najwyższe karty, a wymienić pozostałe. Będziesz miał większe szanse na trafienie układu, za który przewidziana jest wypłata.

Nie martw się, jeśli nie znasz dobrze gry w pokera. Każda gra w video pokera ma z góry określoną tabelę wypłat, która pokazuje wszystkie zwycięskie układy. Po kilku rundach będzie ci już łatwo zrozumieć, do zdobycia których wygrywających układów należy dążyć.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.