Jak Grać w Baccarata

Gra w baccarata jest łatwa i gracze nie powinni czuć się onieśmieleni przez grę tylko dlatego, że ma ona renomę gry ekskluzywnej. Gra stała się sławna w dzisiejszych czasach dzięki Jamesowi Bondowi, który zwykle grał w bakarata w kasynach przeciwko swoim przeciwnikom.

Jednak sama gra, choć cieszy się urokiem wyrafinowania, jest stosunkowo prosta i gracze, którzy lubią grę w blackjacka i inne gry karciane, mogą się jej łatwo nauczyć i dobrze się bawić podczas gry w baccarata.

Gra rozgrywana jest talią 52 kart i zwykle do gry używa się od 6 do 8 talii kart. Każda karta ma wartość punktową. As jest wart 1 punkt, 10 i figury nie mają żadnej wartości, czyli są warte zero, a wszystkie inne karty mają wartość, która jest im przypisana.
Celem gry jest osiągnięcie wartości układu kart równej 9, ale istnieją 3 różne wersje gry. W pierwotnym bakaracie francuskim, Chemin de Fer, gracz otrzymuje zestaw kart i musi pokonać bankiera, aby wygrać zakład. Bankierem podczas każdej rundy jest inny gracz i rola bankiera przenosi się od gracza do gracza, gdy tylko gracz, który jest obecnie bankierem, przegrywa.

Jednak podczas gry w baccarata Banque rola bankiera również przechodzi od gracza do gracza, ale dopiero po użyciu wszystkich kart z 3 talii, lub gdy bankier zrezygnuje z własnej woli.

W północnoamerykańskiej wersja gry, Punto Banco, zasady obstawiania są zupełnie inne. Jest to obecnie najbardziej rozpowszechniona forma bakarata i gracz musi postawić zakład na to, który układ kart wygra - układ bankiera czy układ gracza.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.