Jak Grać w Baccarata

Gra w baccarata jest łatwa i gracze nie powinni czuć się onieśmieleni przez grę tylko dlatego, że ma ona renomę gry ekskluzywnej. Gra stała się sławna w dzisiejszych czasach dzięki Jamesowi Bondowi, który zwykle grał w bakarata w kasynach przeciwko swoim przeciwnikom.

Jednak sama gra, choć cieszy się urokiem wyrafinowania, jest stosunkowo prosta i gracze, którzy lubią grę w blackjacka i inne gry karciane, mogą się jej łatwo nauczyć i dobrze się bawić podczas gry w baccarata.

Gra rozgrywana jest talią 52 kart i zwykle do gry używa się od 6 do 8 talii kart. Każda karta ma wartość punktową. As jest wart 1 punkt, 10 i figury nie mają żadnej wartości, czyli są warte zero, a wszystkie inne karty mają wartość, która jest im przypisana.
Celem gry jest osiągnięcie wartości układu kart równej 9, ale istnieją 3 różne wersje gry. W pierwotnym bakaracie francuskim, Chemin de Fer, gracz otrzymuje zestaw kart i musi pokonać bankiera, aby wygrać zakład. Bankierem podczas każdej rundy jest inny gracz i rola bankiera przenosi się od gracza do gracza, gdy tylko gracz, który jest obecnie bankierem, przegrywa.

Jednak podczas gry w baccarata Banque rola bankiera również przechodzi od gracza do gracza, ale dopiero po użyciu wszystkich kart z 3 talii, lub gdy bankier zrezygnuje z własnej woli.

W północnoamerykańskiej wersja gry, Punto Banco, zasady obstawiania są zupełnie inne. Jest to obecnie najbardziej rozpowszechniona forma bakarata i gracz musi postawić zakład na to, który układ kart wygra - układ bankiera czy układ gracza.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.