Zakłady Zewnętrzne

Ruletka oferuje graczom dwa rodzaje zakładów. Są to zakłady wewnętrzne oraz zakłady zewnętrzne.

Zakłady stawia się na stole do zakładów, na którym wyszczególnione są wszystkie numery i przypisane im kolory. Stół podzielony jest na trzy pionowe kolumny, dające 3 opcje obstawiania i trzy linie poziome, które dzielą numery na 3 tuziny: 1 – 12, 13 – 24 i 25 – 36.

Zakłady zewnętrzne mają lepsze szanse na wygraną, tak więc wypłaty są tu niższe. Jednak są one przeważnie najmądrzejszym wyborem, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w ruletce kasyna online.

Oto inne rodzaje zakładów zewnętrznych w ruletce online:

Czerwone lub czarne - wybierasz kolor numeru na który trafi kulka ruletki. Zakład stawiasz, umieszczając żetony na czerwonym lub czarnym kwadracie. Jeśli trafisz, zakład zostanie wypłacony w stosunku 1:1.

Parzyste lub nieparzyste - przewidujesz, czy kulka ruletki trafi na numer parzysty czy nieparzysty. Zakład jest wypłacany w stosunku 1:1.

Zakład niski, zwany też 1-18. Stawiasz zakład na to, że kulka ruletki wypadnie na jeden z niskich numerów i jeśli trafisz, zakład zostanie wypłacony w stosunku 1:1.

Zakład wysoki, zwany też 19-36. Żetony umieszczasz na polu oznaczonym 19-36, a wypłata jest w stosunku 1:1.

Zakład na tuzin - jest to zakład na pierwszy, drugi lub trzeci tuzin numerów. Na stole są specjalne pola, na których umieszcza się te zakłady, a wypłata jest w stosunku 2:1.

Zakład na kolumnę - jest to zakład na jedną z 3 pionowych kolumn. Miejsce do stawiania zakładu znajduje się pod każdą z kolumn.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.