Zakłady Zewnętrzne

Ruletka oferuje graczom dwa rodzaje zakładów. Są to zakłady wewnętrzne oraz zakłady zewnętrzne.

Zakłady stawia się na stole do zakładów, na którym wyszczególnione są wszystkie numery i przypisane im kolory. Stół podzielony jest na trzy pionowe kolumny, dające 3 opcje obstawiania i trzy linie poziome, które dzielą numery na 3 tuziny: 1 – 12, 13 – 24 i 25 – 36.

Zakłady zewnętrzne mają lepsze szanse na wygraną, tak więc wypłaty są tu niższe. Jednak są one przeważnie najmądrzejszym wyborem, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w ruletce kasyna online.

Oto inne rodzaje zakładów zewnętrznych w ruletce online:

Czerwone lub czarne - wybierasz kolor numeru na który trafi kulka ruletki. Zakład stawiasz, umieszczając żetony na czerwonym lub czarnym kwadracie. Jeśli trafisz, zakład zostanie wypłacony w stosunku 1:1.

Parzyste lub nieparzyste - przewidujesz, czy kulka ruletki trafi na numer parzysty czy nieparzysty. Zakład jest wypłacany w stosunku 1:1.

Zakład niski, zwany też 1-18. Stawiasz zakład na to, że kulka ruletki wypadnie na jeden z niskich numerów i jeśli trafisz, zakład zostanie wypłacony w stosunku 1:1.

Zakład wysoki, zwany też 19-36. Żetony umieszczasz na polu oznaczonym 19-36, a wypłata jest w stosunku 1:1.

Zakład na tuzin - jest to zakład na pierwszy, drugi lub trzeci tuzin numerów. Na stole są specjalne pola, na których umieszcza się te zakłady, a wypłata jest w stosunku 2:1.

Zakład na kolumnę - jest to zakład na jedną z 3 pionowych kolumn. Miejsce do stawiania zakładu znajduje się pod każdą z kolumn.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.