Ruletka - Zasady

Ruletka online to jedna z najpopularniejszych gier kasyna online i jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier hazardowych. Jest to stosunkowo prosta gra, która oferuje wiele ekscytujących możliwości stawiania zakładów. Stół do ruletki ma maksymalną i minimalną wartość zakładów, a gracz może postawić zarówno pojedynczy zakład, jak i kilka zakładów na jeden obrót koła.

Gracze mają czas na stawianie zakładów między kolejnymi obrotami koła ruletki. Kasyna online dają ci możliwość samotnej gry przy prywatnym stole do ruletki, ale możesz również grać z innymi graczami, czy nawet z krupierem na żywo, co jest bardziej ekscytujące i daje ci możliwość interakcji z innymi graczami kasyna online.

Gdy gracze postawią już swoje zakłady w wyznaczonym do tego miejscu, zwanym stołem do zakładów ruletki, obstawianie zostaje zakończone i więcej żetonów nie może już pojawić się na stole w danej rundzie. Nie będziesz nawet miał szansy na zwiększenie postawionego już zakładu, zastanów się więc dobrze, zanim skończysz obstawiać.

Gdy wszystkie zakłady zostaną już postawione, krupier zakręci kołem ruletki. Gdy koło będzie w ruchu, zostanie na nie rzucona kulka. Koło zacznie zwalniać, aż kulka zatrzyma się w końcu na konkretnym numerze.

Każdy gracz, który obstawiał ten numer, czy to zakładem na pojedynczy numer (straight up), czy też zakładem wewnętrznym na dwa numery (split) oraz każdy gracz obstawiający zakład zewnętrzny, który pokrywał daną liczbę lub kolor, wygrywa w tej rundzie wedle postawionego przez siebie zakładu.

Gdy stół do zakładów ruletki zostanie już uprzątnięty ze wszystkich żetonów z poprzedniej rundy, rozpocznie się nowa runda obstawiania.

Są to praktycznie wszystkie podstawowe zasady, którymi kieruje się gra kasyna online, jaką jest ruletka. Istnieją trzy rodzaje gry w ruletkę: ruletka europejska, ruletka francuska i ruletka amerykańska. Różnią się one między sobą tym, że ruletka francuska i europejska posiadają numery od 1 do 36 oraz zero (0). Ruletka amerykańska ma dodatkowo podwójne zero (00) wśród numerów na kole do gry. Również niektóre zakłady są nieco inne, a gracze muszą pamiętać, że ruletka amerykańska daje im mniejsze szanse na wygraną.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.