Ruletka - Strategia i Porady

Ruletka to gra losowa, ale mimo to istnieją różne strategie, które możesz zastosować, aby wygrać w grze w ruletkę.

Doświadczeni gracze w ruletkę powiedzą ci, że rozdzielanie zakładów daje ci największe szanse na pomyślny wynik oraz że warto jest stawiać więcej zakładów zewnętrznych niż wewnętrznych. Zakłady wewnętrzne mają co prawda o wiele wyższy stosunek wypłat, ale szansa ich trafienia jest o wiele niższa.

Zakłady zewnętrzne dają graczom mniejsze wypłaty, ale rekompensują im to, oferując lepsze szanse wygranej. W praktyce masz większe szanse na wygranie większej sumy pieniędzy, stawiając zakłady zewnętrzne niż wewnętrzne.

Bądź więc sprytny, jeśli chodzi o wybór zakładów i mądrze zarządzaj swoim budżetem, zwłaszcza jeśli chcesz dać szansę strategiom zakładów wewnętrznych, które kierują się zasadami prawdopodobieństwa i zakładają, że trafione zostaną numery, które nie wypadały przez pewien czas. Stosowanie się do tej strategii wymaga udziału w wielu rundach, czasami w setkach rozgrywek, przemyśl więc swoje szanse i mądrze podziel swoje środki.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, w jaki rodzaj ruletki grasz. Ruletka amerykańska oferuje niższe szanse graczom, przewaga kasyna wynosi bowiem aż 5,26%. Ruletka europejska ma przewagę kasyna na poziomie 2,7%, czyli prawie o połowę niższą niż ruletka amerykańska. Pamiętaj, że im niższa przewaga kasyna, tym większe są twoje szanse na wygraną.

Kolejną dobrą wskazówką dla graczy w ruletkę jest wybór ruletki francuskiej, która oferuje dwa rodzaje zakładów, gdy stawia się na numery parzyste. Gdy wypadnie pojedyncze zero (0), masz dwie możliwości:

"En Prison", czyli zostawić swoje żetony w ich początkowym miejscu i poczekać, aż następna runda zadecyduje, czy wygrasz, czy też przegrasz;

"La Partage", czyli możesz zgodzić się na przegranie jedynie połowy zakładu.

Fanom ruletki radzimy zawsze wybierać ruletkę europejską lub francuską, aby zwiększyć szanse na wygraną.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.