Ruletka - Strategia i Porady

Ruletka to gra losowa, ale mimo to istnieją różne strategie, które możesz zastosować, aby wygrać w grze w ruletkę.

Doświadczeni gracze w ruletkę powiedzą ci, że rozdzielanie zakładów daje ci największe szanse na pomyślny wynik oraz że warto jest stawiać więcej zakładów zewnętrznych niż wewnętrznych. Zakłady wewnętrzne mają co prawda o wiele wyższy stosunek wypłat, ale szansa ich trafienia jest o wiele niższa.

Zakłady zewnętrzne dają graczom mniejsze wypłaty, ale rekompensują im to, oferując lepsze szanse wygranej. W praktyce masz większe szanse na wygranie większej sumy pieniędzy, stawiając zakłady zewnętrzne niż wewnętrzne.

Bądź więc sprytny, jeśli chodzi o wybór zakładów i mądrze zarządzaj swoim budżetem, zwłaszcza jeśli chcesz dać szansę strategiom zakładów wewnętrznych, które kierują się zasadami prawdopodobieństwa i zakładają, że trafione zostaną numery, które nie wypadały przez pewien czas. Stosowanie się do tej strategii wymaga udziału w wielu rundach, czasami w setkach rozgrywek, przemyśl więc swoje szanse i mądrze podziel swoje środki.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, w jaki rodzaj ruletki grasz. Ruletka amerykańska oferuje niższe szanse graczom, przewaga kasyna wynosi bowiem aż 5,26%. Ruletka europejska ma przewagę kasyna na poziomie 2,7%, czyli prawie o połowę niższą niż ruletka amerykańska. Pamiętaj, że im niższa przewaga kasyna, tym większe są twoje szanse na wygraną.

Kolejną dobrą wskazówką dla graczy w ruletkę jest wybór ruletki francuskiej, która oferuje dwa rodzaje zakładów, gdy stawia się na numery parzyste. Gdy wypadnie pojedyncze zero (0), masz dwie możliwości:

"En Prison", czyli zostawić swoje żetony w ich początkowym miejscu i poczekać, aż następna runda zadecyduje, czy wygrasz, czy też przegrasz;

"La Partage", czyli możesz zgodzić się na przegranie jedynie połowy zakładu.

Fanom ruletki radzimy zawsze wybierać ruletkę europejską lub francuską, aby zwiększyć szanse na wygraną.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.