Ruletka - Systemy Obstawiania

Po pierwsze należy podkreślić, że nie ma żadnego sposobu na pobicie stołu do ruletki. Znajdziesz na pewno wiele stron internetowych, które oferują ci możliwość kupienia książek czy oprogramowania z systemem ruletki. Nie daj się na to nabrać!

Pomyśl, czy gdybyś sam odkrył system ruletki, traciłbyś czas, próbując sprzedać go innym graczom za 30 czy 50$, czy raczej kupiłbyś bilet do Las Vegas i ograł wszystkie kasyna?

Teraz, gdy wyjaśniliśmy już sobie tą kwestię, możemy przejść do kilku klasycznych strategii gry w ruletkę, które można wykorzystać. Ich założeniem jest jednak przede wszystkim rozsądne kontrolowanie budżetu oraz mądre obstawianie, a nie przechytrzenie stołu do ruletki.

System Martingale - system ten skupia się na kwestii zakładów zewnętrznych 1:1. Założeniem systemu jest podwajanie zakładu po każdej przegranej i powracanie do początkowego zakładu po każdej wygranej. Słabą stroną tego systemu jest to, że dość szybko możesz osiągnąć limit stołu.

System Labouchere - system progresywny, w którym gracz ustala z góry pewną listę numerów. Pierwszy zakład równy jest wartości pierwszej i ostatniej liczby. Jeśli zakład został wygrany, skreślamy owe numery, a jeśli przegraliśmy zakład, dodajemy na końcu listy jego wartość.

System D'Alembert - system stosowany do zakładów zewnętrznych 1:1. Po każdej przegranej dodajemy kolejną jednostkę do sumy zakładu, a po każdej wygranej odejmujemy jednostkę od sumy zakładu. System ten opiera się na założeniu, że strata podąża za wygraną, a wygrana za stratą. Koło ruletki jest jednak zupełnie losowe, strategia ta nie jest więc najlepsza. Spełnia swoje zadanie w kontroli nad twoim budżetem, grając wedle tego systemu nie stracisz wszystkiego zanim uda ci się coś wygrać.

System Zakładów Wewnętrznych - opiera się on na teorii, że jeśli numer nie wypadł przez długi czas, to musi w końcu zostać trafiony. W oparciu o tą strategię powinieneś stawiać na numery, które nie pojawiały się przez długi czas. Będzie ci potrzebny spory budżet i dużo cierpliwości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.