Ruletka - Systemy Obstawiania

Po pierwsze należy podkreślić, że nie ma żadnego sposobu na pobicie stołu do ruletki. Znajdziesz na pewno wiele stron internetowych, które oferują ci możliwość kupienia książek czy oprogramowania z systemem ruletki. Nie daj się na to nabrać!

Pomyśl, czy gdybyś sam odkrył system ruletki, traciłbyś czas, próbując sprzedać go innym graczom za 30 czy 50$, czy raczej kupiłbyś bilet do Las Vegas i ograł wszystkie kasyna?

Teraz, gdy wyjaśniliśmy już sobie tą kwestię, możemy przejść do kilku klasycznych strategii gry w ruletkę, które można wykorzystać. Ich założeniem jest jednak przede wszystkim rozsądne kontrolowanie budżetu oraz mądre obstawianie, a nie przechytrzenie stołu do ruletki.

System Martingale - system ten skupia się na kwestii zakładów zewnętrznych 1:1. Założeniem systemu jest podwajanie zakładu po każdej przegranej i powracanie do początkowego zakładu po każdej wygranej. Słabą stroną tego systemu jest to, że dość szybko możesz osiągnąć limit stołu.

System Labouchere - system progresywny, w którym gracz ustala z góry pewną listę numerów. Pierwszy zakład równy jest wartości pierwszej i ostatniej liczby. Jeśli zakład został wygrany, skreślamy owe numery, a jeśli przegraliśmy zakład, dodajemy na końcu listy jego wartość.

System D'Alembert - system stosowany do zakładów zewnętrznych 1:1. Po każdej przegranej dodajemy kolejną jednostkę do sumy zakładu, a po każdej wygranej odejmujemy jednostkę od sumy zakładu. System ten opiera się na założeniu, że strata podąża za wygraną, a wygrana za stratą. Koło ruletki jest jednak zupełnie losowe, strategia ta nie jest więc najlepsza. Spełnia swoje zadanie w kontroli nad twoim budżetem, grając wedle tego systemu nie stracisz wszystkiego zanim uda ci się coś wygrać.

System Zakładów Wewnętrznych - opiera się on na teorii, że jeśli numer nie wypadł przez długi czas, to musi w końcu zostać trafiony. W oparciu o tą strategię powinieneś stawiać na numery, które nie pojawiały się przez długi czas. Będzie ci potrzebny spory budżet i dużo cierpliwości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.