Zakłady Wewnętrzne

Ruletka oferuje graczom dwa rodzaje zakładów - zakłady wewnętrzne i zakłady zewnętrzne. Tutaj zajmiemy się zakładami wewnętrznymi i tym, jak je stawiać oraz jakie są za nie wypłaty.

Zakład Straight Up, czyli zakład na pojedynczy numer. Jeśli kulka ruletki padnie na wybrany przez ciebie numer, zakład zostanie wypłacony w stosunku 35:1.

Inne zakłady wewnętrzne:

Zakład Split, czyli zakład na dwa numery. Stawia się do, umieszczając żeton na linii między dwoma numerami, które sąsiadują ze sobą na stole pionowo lub poziomo. Jeśli trafisz jeden z tych numerów, zakład zostanie wypłacony w stosunku 17:1.

Zakład Street, czyli zakład na trzy numery. Jest to zakład na 3 numery na linii poziomej i stawia się go, umieszczając żetony na końcu linii po prawej lub po lewej stronie. Jeśli trafisz jeden z tych numerów, zakład będzie wypłacony w stosunku 8:1.

Zakład Corner, czyli zakład na cztery numery. Żetony umieszczasz w punkcie, gdzie łączą się 4 numery. Zakład ten również jest wypłacany w stosunku 8:1, ale daje lepsze szanse na wygraną niż zakład Street.

Zakład Six Line, czyli zakład na sześć numerów, czyli podwójny zakład Street. Żetony umieszczasz na styku 2 poziomych linii po prawej lub po lewej stronie. Jeśli trafisz jeden z numerów, zakład zostanie wypłacony w stosunku 5:1.

W ruletce europejskiej masz również inne opcje zakładów wewnętrznych:

Zakład Trio na numery 0, 1 i 2 lub 0, 2 i 3. Zakład ten jest wypłacany w stosunku 11:1.

Ruletka amerykańska oferuje dwa dodatkowe rodzaje zakładów:

Zakład Basket, gdzie stawiasz na 0, 1 i 2, lub 0, 00 i 2, lub 00, 2 i 3.

Zakład Top Line, na 0, 00, 1, 2 i 3, który stawiasz, umieszczając żetony na rogu numerów 00 i 3 lub 0 i 1.

Zakłady Trio, Basket i Top Line nie są polecane, ponieważ mają one najniższe szanse wygranej ze wszystkich zakładów, które oferuje ruletka.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.