Zakłady Wewnętrzne

Ruletka oferuje graczom dwa rodzaje zakładów - zakłady wewnętrzne i zakłady zewnętrzne. Tutaj zajmiemy się zakładami wewnętrznymi i tym, jak je stawiać oraz jakie są za nie wypłaty.

Zakład Straight Up, czyli zakład na pojedynczy numer. Jeśli kulka ruletki padnie na wybrany przez ciebie numer, zakład zostanie wypłacony w stosunku 35:1.

Inne zakłady wewnętrzne:

Zakład Split, czyli zakład na dwa numery. Stawia się do, umieszczając żeton na linii między dwoma numerami, które sąsiadują ze sobą na stole pionowo lub poziomo. Jeśli trafisz jeden z tych numerów, zakład zostanie wypłacony w stosunku 17:1.

Zakład Street, czyli zakład na trzy numery. Jest to zakład na 3 numery na linii poziomej i stawia się go, umieszczając żetony na końcu linii po prawej lub po lewej stronie. Jeśli trafisz jeden z tych numerów, zakład będzie wypłacony w stosunku 8:1.

Zakład Corner, czyli zakład na cztery numery. Żetony umieszczasz w punkcie, gdzie łączą się 4 numery. Zakład ten również jest wypłacany w stosunku 8:1, ale daje lepsze szanse na wygraną niż zakład Street.

Zakład Six Line, czyli zakład na sześć numerów, czyli podwójny zakład Street. Żetony umieszczasz na styku 2 poziomych linii po prawej lub po lewej stronie. Jeśli trafisz jeden z numerów, zakład zostanie wypłacony w stosunku 5:1.

W ruletce europejskiej masz również inne opcje zakładów wewnętrznych:

Zakład Trio na numery 0, 1 i 2 lub 0, 2 i 3. Zakład ten jest wypłacany w stosunku 11:1.

Ruletka amerykańska oferuje dwa dodatkowe rodzaje zakładów:

Zakład Basket, gdzie stawiasz na 0, 1 i 2, lub 0, 00 i 2, lub 00, 2 i 3.

Zakład Top Line, na 0, 00, 1, 2 i 3, który stawiasz, umieszczając żetony na rogu numerów 00 i 3 lub 0 i 1.

Zakłady Trio, Basket i Top Line nie są polecane, ponieważ mają one najniższe szanse wygranej ze wszystkich zakładów, które oferuje ruletka.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.