Ruletka Online - Wskazówki

Jeśli decydujesz się na grę w ruletkę kasyna online, zastosuj się do kilku rad, które przygotowali dla ciebie eksperci w tej dziedzinie. Stosując te wskazówki, zapewnisz sobie dobrą zabawę podczas gry oraz zwiększysz swoje szanse na zwycięstwo w ruletce kasyna online.

- Zawsze mądrze zarządzaj swoim budżetem. Upewnij się, że masz wystarczające środki, aby zagrać w tylu rundach, w ilu planujesz, niezależnie od tego, czy przegrasz, czy też wygrasz.

- Pamiętaj, że ruletka to zupełnie losowa gra i nie masz żadnej możliwości przewidzenia, jaki numer wypadnie w danej rundzie. Nie wierz więc nikomu, kto twierdzi, że zna jakiś system.

- Ruletka ma być dla ciebie przede wszystkim dobrą zabawą, tak więc obstawianie twoich szczęśliwych numerów jest jak najbardziej wskazane. Wykorzystaj daty urodzin, rocznic, numery ulubionych zawodników, kombinacje dat urodzin twoich dzieci i wiele innych znaczących dla ciebie numerów. Wypróbuj to na małych stawkach, a kto wie, może uda ci się wygrać, a na pewno będziesz się dobrze bawić.

- Wybieraj stoły do ruletki europejskiej lub francuskiej z pojedynczym zerem. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na wygraną niż w ruletce amerykańskiej.

- Zaczynaj od zakładów zewnętrznych, które oferują ci tak zwane równe pieniądze (even money) lub od zakładów 2:1 oraz rozdzielaj swoje zakłady. Zakłady wewnętrzne mogą oferować większe wypłaty, ale może skończyć ci się gotówka, zanim uda ci się coś trafić.

- Rozsądna strategia obstawiania polega na próbie wygrania większej sumy w mniejszej ilości rund, tak więc mądrze planuj swoje ruchy w każdej rozgrywce.

- Jeśli musisz już grać w ruletkę amerykańską, poszukaj takiej wersji, która oferuje graczom opcję poddania się. Zmniejsza to bowiem przewagę kasyna przy zakładach na równe pieniądze nawet o połowę.

- Wybieraj ruletkę francuską zamiast europejskiej, aby mieć opcje "En Prison" i "La Partage", które zmniejszają przewagę kasyna online o 50%.

- Obstawiaj dwa zakłady zewnętrzne, aby zwiększyć swoje szanse wygranej. Przykładowo, obstawiaj 1-18 i parzyste lub 1-12 i czerwone.

- Pamiętaj, że sprytna gra w ruletkę oznacza planowanie z góry serii zakładów, staraj się więc opracować taktykę przynajmniej na kolejnych 10-20 rund. Pozwoli ci to również kontrolować twój budżet bez emocjonalnego reagowania na wygrane i przegrane.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.