Jak Grać w Ruletkę Online

Ruletka - Zasady Gry

Ruletka to gra pełna wartkiej akcji i każda runda dostarcza nowych emocji. Gdy gracze skończą już stawiać zakłady, kulka do gry zostaje rzucona na obracające się koło ruletki.

Możesz postawić swój zakład na konkretny numer, na parzyste lub nieparzyste numery, na czarne lub czerwone, na daną kolumnę numerów, czy na jeden z trzech układów po 12 numerów. Możesz nawet obstawić to, z której połowy numerów padnie szczęśliwa liczba - od 1 do 18 czy od 19 do 36. Jest też możliwość obstawiania pojedynczego czy podwójnego zera.

Zakłady stawia się, umieszczając żetony na stole do zakładów, zanim kulka zostanie rzucona na koło ruletki.

Zakłady dzielą się na dwie kategorie - zakłady zewnętrzne i zakłady wewnętrzne. Koniecznie dowiedz się więcej na temat poszczególnych zakładów i ich wariacji, bo prawidłowe zrozumienie zakładów i opcji wypłat, które oferują, jest niezwykle ważne w tej grze.

Istnieją trzy podstawowe rodzaje ruletki: ruletka europejska, ruletka francuska i ruletka amerykańska. Ruletka europejska i francuska korzystają z koła ruletki o numerach od 0 do 36, a ruletka amerykańska posiada dodatkowo podwójne zero (00), oferuje więc o jedną opcję zakładów więcej. Niektóre z numerów mają kolor czarny, a inne czerwony. 0 i 00 są zawsze na zielonych polach.

Gra w ruletkę europejską daje graczom lepsze szanse wygranej, bo ma o jeden numer mniej na kole, a wypłaty są takie same. W ruletce europejskiej przewaga kasyna wynosi 2,7%, a w ruletce amerykańskiej przewaga kasyna to 5,26%. Jest to prawie o połowę więcej niż w ruletce europejskiej.

Gra w ruletkę francuską zwiększa twoje szanse jeszcze bardziej dzięki 2 specjalnym zakładom, które możesz postawić. Jeden z nich uwięzi twoje żetony na stole do zakładów i dopiero w kolejnej rundzie poznasz wynik. Drugi zakład daje ci możliwość podzielenia się ryzykiem z kasynem i przegrania tylko połowy obstawionej sumy, co daje przewagę kasyna na poziomie tylko 1,35% i jest to z pewnością najmniej ryzykowny zakład, jaki możesz zrobić.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.