Jak Grać w Blackjacka Online

Blackjack jest prostą grą o nieskomplikowanych zasadach. Gracz otrzymuje 2 odkryte karty, a krupier dostaje jedną odkrytą i jedna zakrytą kartę. Celem gry jest pokonanie krupiera za pomocą układu kart o wyższej wartości, ale bez przekraczania 21 punktów.

Wszystkie karty mają taką wartość, jaka jest im przypisana, a figury mają po 10 punktów. As może mieć wartość 1 lub 11 punktów.
Po pierwszym rozdaniu gracz ma możliwość dobrania kolejnej karty lub pozostania z kartami, które już posiada.
Gdy gracz posiada dane układy kart, otrzymuje możliwość podwojenia swojego zakładu, co powoduje automatyczne dobranie jednej karty, lub rozdzielenia swojego zakładu na dwa, jeśli w pierwszym rozdaniu otrzymał parę.

Wybór między dobraniem karty, a pozostaniem przy początkowych kartach opiera się na wartości kart gracza oraz odkrytej karty krupiera.
Aby podjąć najlepszą decyzję, zapoznaj się z naszą tabelą strategii blackjacka, aby wiedzieć, kiedy dobierać, kiedy pozostać przy początkowych kartach, kiedy podwajać, a kiedy rozdzielać zakład.

Trzymając się tych wskazówek, zmniejszasz przewagę kasyna i zwiększasz swoje szanse na trafienie wygrywającego układu. Nie podążaj w tej grze za przeczuciem, zwłaszcza jeśli grasz w odmianę blackjacka, w którego gra się więcej niż jedną talią. Pamiętaj, że tabelę opracowali matematycy i doświadczeni gracze w blackjacka i ma ona pomóc ci w jak najlepszej grze.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.