Jak Grać w Blackjacka Online

Blackjack jest prostą grą o nieskomplikowanych zasadach. Gracz otrzymuje 2 odkryte karty, a krupier dostaje jedną odkrytą i jedna zakrytą kartę. Celem gry jest pokonanie krupiera za pomocą układu kart o wyższej wartości, ale bez przekraczania 21 punktów.

Wszystkie karty mają taką wartość, jaka jest im przypisana, a figury mają po 10 punktów. As może mieć wartość 1 lub 11 punktów.
Po pierwszym rozdaniu gracz ma możliwość dobrania kolejnej karty lub pozostania z kartami, które już posiada.
Gdy gracz posiada dane układy kart, otrzymuje możliwość podwojenia swojego zakładu, co powoduje automatyczne dobranie jednej karty, lub rozdzielenia swojego zakładu na dwa, jeśli w pierwszym rozdaniu otrzymał parę.

Wybór między dobraniem karty, a pozostaniem przy początkowych kartach opiera się na wartości kart gracza oraz odkrytej karty krupiera.
Aby podjąć najlepszą decyzję, zapoznaj się z naszą tabelą strategii blackjacka, aby wiedzieć, kiedy dobierać, kiedy pozostać przy początkowych kartach, kiedy podwajać, a kiedy rozdzielać zakład.

Trzymając się tych wskazówek, zmniejszasz przewagę kasyna i zwiększasz swoje szanse na trafienie wygrywającego układu. Nie podążaj w tej grze za przeczuciem, zwłaszcza jeśli grasz w odmianę blackjacka, w którego gra się więcej niż jedną talią. Pamiętaj, że tabelę opracowali matematycy i doświadczeni gracze w blackjacka i ma ona pomóc ci w jak najlepszej grze.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.