Blackjack - Wskazówki

Blackjack to gra strategiczna, a nie oparta w całości na szczęściu gracza, tak więc graj w nią rozważnie i stosuj odpowiednią taktykę, aby zapewnić sobie szansę na wygranie jak największej liczby rozgrywek.
Oto kilka najważniejszych rad, które pozwolą ci stać się lepszym graczem w blackjacka:

Ustal limit wysokości zakładów
Nigdy nie obstawiaj powyżej swoich możliwości. Kasyna online oferują stoły do blackjacka, przy których można grać na wszystkie możliwe stawki, nie musisz więc wcale obstawiać po 5$ w każdej rozgrywce. Możesz wybrać stół, gdzie będziesz stawiał 0,5$.

Graj za nie więcej niż 5% swoich środków
Gdy siadasz do stołu, aby grać w blackjacka, przeznaczaj około 5% swojego budżetu na daną grę. Dzięki temu będziesz miał swoje wydatki pod kontrolą.

Unikaj zabezpieczania się przed blackjackiem krupiera
Gdy krupier posiada odkrytego asa, gracz może kupić ubezpieczenie przed trafieniem przez krupiera blackjacka za połowę wartości swojego zakładu. Jest to tak naprawdę strata pieniędzy i powinieneś unikać tego ruchu.

Zawsze dobieraj, gdy:
Zawsze dobieraj kartę, gdy wartość twojego układu jest niższa niż 17, a krupier ma odkrytą kartę o wartości 10, 9 lub 8.

Podwajaj zakład
Korzystaj z tej opcji zawsze, gdy masz ku temu okazję. Gdy masz układ o wartości 9, czy tak zwany miękki układ o wartości między 13 a 17, a krupier posiada układ wart 4, 5 lub 6.

Rozdzielaj odpowiednie układy
Gdy otrzymujesz dwie identyczne karty, możesz je rozdzielić na dwa układy. Nigdy nie rozdzielaj 10 czy 5. Zawsze rozdzielaj 8 i 7, jeśli krupier ma kartę o takiej samej wartości lub niższą.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.