Wygrana o Wysokości 3 Milionów Dolarów w Grze na Automatach Playtechu

Author: Nick Papadakis
Date: 05.02.2013

Szczęśliwy gracz, którego znamy tylko pod jego nikiem Aswad, wzbogacił się w Nowym Roku o 3 miliony dolarów. Wiadomo jedynie, że gracz obstawiał w dolarach amerykańskich w popularnym Casino Tropez.

Aswad rozpoczął swoją szczęśliwą passę w styczniu, trafiając ogromną wygraną w wysokości 1.579.000 dolarów w grze na automatach wideo "Gladiator". Zakładamy, że kocha on tę grę i wie, jak dużo może w niej wygrać, więc zaledwie dwa dni później zalogował się ponownie i grał w tę samą grę. Pomimo, że jego wygrane z tego dnia były o połowę niższe od tego, co wygrał wcześniej, to nadal była to znacząca ilość pieniędzy. Ten automat do gry jest oparty na oskarowym hicie "Gladiator" i zawiera nawet klipy filmowe, aby gracz mógł poczuć się jeszcze bardziej zaangażowany w grę.

Po kilku dniach Aswad ponownie grał na automatach Playtechu i tym razem zdecydował się grać na automacie wideo "Pink Panther", który oferuje śmieszne animacje z tytułową różową panterą w akcji. W ciągu dwóch dni Aswad wygrał 228.300 dolarów i kolejne 310.100 dolarów w tej grze. Automat oferuje progresywnego jackpota i gry bonusowe, co daje sporą szansę na duże wygrane. Resztę zawrotnej wygranej Aswad zdobył w grze o bożonarodzeniowej tematyce "Santa Surprisea", która nadal wydaje się być popularna, mimo że święta dawno się już skończyły. Wybór Aswada się opłacił, bo zdobył on kolejne 350.000 dolarów właśnie w tej grze.

W tym miesiącu było już wielu innych zwycięzców, więc przestań się wahać i dołącz do akcji. Możesz wygrać tylko jeśli grasz!

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.