Wygrana o Wysokości 3 Milionów Dolarów w Grze na Automatach Playtechu

Author: Nick Papadakis
Date: 05.02.2013

Szczęśliwy gracz, którego znamy tylko pod jego nikiem Aswad, wzbogacił się w Nowym Roku o 3 miliony dolarów. Wiadomo jedynie, że gracz obstawiał w dolarach amerykańskich w popularnym Casino Tropez.

Aswad rozpoczął swoją szczęśliwą passę w styczniu, trafiając ogromną wygraną w wysokości 1.579.000 dolarów w grze na automatach wideo "Gladiator". Zakładamy, że kocha on tę grę i wie, jak dużo może w niej wygrać, więc zaledwie dwa dni później zalogował się ponownie i grał w tę samą grę. Pomimo, że jego wygrane z tego dnia były o połowę niższe od tego, co wygrał wcześniej, to nadal była to znacząca ilość pieniędzy. Ten automat do gry jest oparty na oskarowym hicie "Gladiator" i zawiera nawet klipy filmowe, aby gracz mógł poczuć się jeszcze bardziej zaangażowany w grę.

Po kilku dniach Aswad ponownie grał na automatach Playtechu i tym razem zdecydował się grać na automacie wideo "Pink Panther", który oferuje śmieszne animacje z tytułową różową panterą w akcji. W ciągu dwóch dni Aswad wygrał 228.300 dolarów i kolejne 310.100 dolarów w tej grze. Automat oferuje progresywnego jackpota i gry bonusowe, co daje sporą szansę na duże wygrane. Resztę zawrotnej wygranej Aswad zdobył w grze o bożonarodzeniowej tematyce "Santa Surprisea", która nadal wydaje się być popularna, mimo że święta dawno się już skończyły. Wybór Aswada się opłacił, bo zdobył on kolejne 350.000 dolarów właśnie w tej grze.

W tym miesiącu było już wielu innych zwycięzców, więc przestań się wahać i dołącz do akcji. Możesz wygrać tylko jeśli grasz!

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.