Kasyna Playtech

Playtech

Oprócz faktu, że Playtech jest jednym z liderów w produkcji oprogramowania dla kasyn online, firma angażuje się również w rozwój platform do gry w pokera, bingo i gry zręcznościowe i wiele innych systemów hazardowych online.

Po tym jak Playtech zadebiutował na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2005 roku, jego repuacja jako wiodącego dostawcy oprogramowania kasyna online została jeszcze potwierdzona. Był to wielki sukces Playtech na krótko przed wejściem w życie prawa antyhazardowego w Stanach Zjednoczonych zwanego UIGEA (Unlawful Internet Gaming Enforcement Act) w 2006 roku. Wówczas to Playtech zdecydował, że nie będzie dłużej akceptował graczy z terenu Stanów Zjednoczonych.

Decyzja ta była spowodowana faktem, że firma notowana na giełdzie nie mogła sobie pozwolić na ewentualne pozwy związane z akceptacją graczy z USA po wejściu w życie wyżej wspomnianego prawa.

Opisując firmę Playtech warto wspomnieć jeszcze o kilku sprawach. W porównaniu do innych producentów oprogramowania, Playtech angażuje się w ogromną liczbę projektów. Startegią firmy Playtech jest działanie na wszystkich poziomach związanych z hazardem, od oprogramowania kasyna online, przez platformy pokerowe, po różnego rodzaju operacje hazardowe offline.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.