Kasyna Playtech

Playtech

Oprócz faktu, że Playtech jest jednym z liderów w produkcji oprogramowania dla kasyn online, firma angażuje się również w rozwój platform do gry w pokera, bingo i gry zręcznościowe i wiele innych systemów hazardowych online.

Po tym jak Playtech zadebiutował na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2005 roku, jego repuacja jako wiodącego dostawcy oprogramowania kasyna online została jeszcze potwierdzona. Był to wielki sukces Playtech na krótko przed wejściem w życie prawa antyhazardowego w Stanach Zjednoczonych zwanego UIGEA (Unlawful Internet Gaming Enforcement Act) w 2006 roku. Wówczas to Playtech zdecydował, że nie będzie dłużej akceptował graczy z terenu Stanów Zjednoczonych.

Decyzja ta była spowodowana faktem, że firma notowana na giełdzie nie mogła sobie pozwolić na ewentualne pozwy związane z akceptacją graczy z USA po wejściu w życie wyżej wspomnianego prawa.

Opisując firmę Playtech warto wspomnieć jeszcze o kilku sprawach. W porównaniu do innych producentów oprogramowania, Playtech angażuje się w ogromną liczbę projektów. Startegią firmy Playtech jest działanie na wszystkich poziomach związanych z hazardem, od oprogramowania kasyna online, przez platformy pokerowe, po różnego rodzaju operacje hazardowe offline.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.