Pierwszy milioner w Guts kasynie

Szczęściara ze Szwecji obudziła się milionerką, kiedy dostała telefon z gratulacjami od Guts kasyna, gdzie noc wcześniej grała w Arabian Nights.

To się stało 23 kwietnia. Monika zagrała kilka rund nawet nie wiedząc, że padł ogromny Jackpot w wysokości € 2.633.052. Zagrała kilka razy i po kilku rundach poszła do łóżka.

Kierownik kasyna, który dzwonił do Moniki był tak samo podekscytowany, jak zwycięzczyni. Dyrektor Guts kasyna, Robin Reed, powiedział: "To jest naprawdę niezwykły dzień. Kochamy świętować z okazji zwycięzstwa w Guts, a to jest największa wygrana jaką kiedykolwiek miałem przyjemność wręczać. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu Moniki, która grała w Guts od początku i nie możemy się doczekać więcej milionerów w przyszłości. Brawo Monika! "

Monika planuje wydać swoją wygraną na spłatę kredytu mieszkaniowego, pomóc swoim dzieciom i wnukom, zostawiając część pieniędzy dla siebie na podróże i część na cele charytatywne.

Arabian Nights to NetEnt jackpot wykonany w stylu średniowiecznej Arabii. Posiada 5 bębnów, 3 rzędy
i 10 linii wpłat. Symbole są wykonane w arabskim stylu i wyposażone w wielbłądy, namioty, noże i tak dalej. Gra przewiduje jackpoty i scatter symbol, co daje daje graczowi darmowe spiny i multiplikatory.
 

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.