Pierwszy milioner w Guts kasynie

Szczęściara ze Szwecji obudziła się milionerką, kiedy dostała telefon z gratulacjami od Guts kasyna, gdzie noc wcześniej grała w Arabian Nights.

To się stało 23 kwietnia. Monika zagrała kilka rund nawet nie wiedząc, że padł ogromny Jackpot w wysokości € 2.633.052. Zagrała kilka razy i po kilku rundach poszła do łóżka.

Kierownik kasyna, który dzwonił do Moniki był tak samo podekscytowany, jak zwycięzczyni. Dyrektor Guts kasyna, Robin Reed, powiedział: "To jest naprawdę niezwykły dzień. Kochamy świętować z okazji zwycięzstwa w Guts, a to jest największa wygrana jaką kiedykolwiek miałem przyjemność wręczać. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu Moniki, która grała w Guts od początku i nie możemy się doczekać więcej milionerów w przyszłości. Brawo Monika! "

Monika planuje wydać swoją wygraną na spłatę kredytu mieszkaniowego, pomóc swoim dzieciom i wnukom, zostawiając część pieniędzy dla siebie na podróże i część na cele charytatywne.

Arabian Nights to NetEnt jackpot wykonany w stylu średniowiecznej Arabii. Posiada 5 bębnów, 3 rzędy
i 10 linii wpłat. Symbole są wykonane w arabskim stylu i wyposażone w wielbłądy, namioty, noże i tak dalej. Gra przewiduje jackpoty i scatter symbol, co daje daje graczowi darmowe spiny i multiplikatory.
 

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.