Strategia w Texas Holdem

Texas Hold'em jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych odmian pokera online. Jak sama nazwa wskazuje, ta odmiana pokera wywodzi się z Texasu. Gra się w nią standardową talią 52 kart. Każdy z graczy otrzymuje po dwie zakryte karty. Następnie rozpoczyna się runda zakładów przed flopem, a zakłady są tu różne w zależności od danego kasyna. Gracze w tym momencie gry mają trzy możliwości do wyboru: mogą sprawdzać, podbijać lub spasować.

Następnie krupier wykłada trzy odkryte karty. Jest to tak zwany flop. Wszyscy gracze mogą skorzystać z tych trzech kart razem ze swoimi kartami do stworzenia swojego układu pokerowego. Kolejna runda zakładów poprzedza wyłożenie przez krupiera kolejnej odkrytej karty, z której gracze mogą skorzystać do stworzenia swojego układu kart. Gracze obstawiają ponownie.

W końcowej fazie gry krupier odrzuca jedną tak zwaną spaloną kartę i wykłada ostatnią odkrytą kartę na stół. Gracze mogą teraz wykorzystać dowolne z pięciu kart na stole oraz własnych dwóch kart do stworzenia układu pokerowego. Następnie rozpoczyna się ostatnia runda zakładów, a po niej najbardziej ekscytujący moment gry - ujawnienie kart przez graczy. Oczywiście najlepszy układ wygrywa rozgrywkę. Zapoznaj się więc z naszymi instrukcjami i zacznij grać w pokera kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.