Strategia w Texas Holdem

Texas Hold'em jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych odmian pokera online. Jak sama nazwa wskazuje, ta odmiana pokera wywodzi się z Texasu. Gra się w nią standardową talią 52 kart. Każdy z graczy otrzymuje po dwie zakryte karty. Następnie rozpoczyna się runda zakładów przed flopem, a zakłady są tu różne w zależności od danego kasyna. Gracze w tym momencie gry mają trzy możliwości do wyboru: mogą sprawdzać, podbijać lub spasować.

Następnie krupier wykłada trzy odkryte karty. Jest to tak zwany flop. Wszyscy gracze mogą skorzystać z tych trzech kart razem ze swoimi kartami do stworzenia swojego układu pokerowego. Kolejna runda zakładów poprzedza wyłożenie przez krupiera kolejnej odkrytej karty, z której gracze mogą skorzystać do stworzenia swojego układu kart. Gracze obstawiają ponownie.

W końcowej fazie gry krupier odrzuca jedną tak zwaną spaloną kartę i wykłada ostatnią odkrytą kartę na stół. Gracze mogą teraz wykorzystać dowolne z pięciu kart na stole oraz własnych dwóch kart do stworzenia układu pokerowego. Następnie rozpoczyna się ostatnia runda zakładów, a po niej najbardziej ekscytujący moment gry - ujawnienie kart przez graczy. Oczywiście najlepszy układ wygrywa rozgrywkę. Zapoznaj się więc z naszymi instrukcjami i zacznij grać w pokera kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.