Poker karaibski i jego najlepsza strategia

Poker karaibski jest kolejną wersją pokera oferowaną przez kasyna online prawdziwym fanom pokera. Oczywiście ta odmiana również wymaga znajomości zasad i strategii gry, jeśli chce się odnieść sukces. Ta gra kasyna online zawdzięcza swoją nazwę wielu kasynom w regionie Karaibów oraz na statkach rejsowych pływających w tamtej okolicy. Gra zaczyna się od postawienia zakładu ante przez każdego z graczy, zanim jeszcze ogłosi, że nie ma już więcej zakładów. Aby przyłączyć się do progresywnego jackpota, gracz może również umieścić zakład w wysokości 1$. Po postawieniu wszystkich zakładów każdy z graczy otrzymuje pięć kart zakrytych. Krupier otrzymuje cztery karty zakryte i jedną kartę zakrytą.

Każdy gracz musi zdecydować, czy chce sprawdzać czy spasować, w zależności od tego czy uważa, że jego układ kart pobije karty krupiera. Jeśli gracz pasuje, traci on swój zakład ante. Jeśli gracz sprawdza, musi postawić kolejny zakład, który wynosi podwojoną sumę zakładu ante.

Następnie krupier odkrywa pozostałe cztery karty. Układ kart krupiera kwalifikuje się, jeśli posiada przynajmniej asa i króla lub wyżej. Jeśli układ kart krupiera się nie kwalifikuje, wówczas wszyscy gracze, którzy nie pasują, dostają swoje zakłady sprawdzające oraz otrzymują 1 do 1 za swoje zakłady ante. Jeśli układ kart krupiera kwalifikuje się, wszyscy gracze, którzy mają wyższy układ kart od krupiera, otrzymują sumę identyczną z wysokością ich zakładów ante. Wypłata za zakłady sprawdzające zależy od tabeli wypłat. Jeśli układ kart krupiera i gracza jest identyczny, zakłady ante i sprawdzające są traktowane jako remis.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.