Strategia w pokerze Omaha Hi

Gdy znudzi Ci się już gra we wszystkie znane Ci gry kasyna online, możesz zastanowić się pokerem. Na szczęście dla graczy poker ma wiele odmian i ciekawych wariacji. Na przykład gra poker Omaha Hi. Jest to domiana podobna do Texas Hold 'em i Omaha Hi-Lo. Celem gry jest również stworzenie najlepszego układu pokerowego, dzięki czemu wygrywa się pulę. Grę wygrywa wysoki układ kart, nie ma tu układu niskiego.

Pierwszy etap gry to postawienie zakładów. Następnie wykładane są cztery zakryte karty i rozpoczyna się kolejna runda zakładów. Jeden gracz może postawić w tej rundzie jeden zakład i podbijać trzy razy. Gracze nie mogą sprawdzać w tej rundzie. Wykładane są trzy wspólne karty odkryte, które są dostępne dla wszystkich graczy. Rozpoczyna się kolejna runda zakładów. Czwarta wspólna odkryta karta pojawia się na stole, co poprzedza kolejną rundę zakładów. Piąta karta wspólna pojawia się na stole, jeśli pozostało przynajmniej dwóch graczy i stawiane są ostateczne zakłady.

Następnie gracze pokazują swoje karty i najlepszy układ wygrywa i oczywiście jego właściciel wygrywa całą pulę. Jeśli dwóch lub więcej graczy ma taki sam zwycięski układ, wówczas pula jest dzielona równo między nich. Przejrzyj nasze wskazówki i gdy zdecydujesz się na grę w kasynie online, wypróbuj pokera.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.