Poker wideo Aces and Faces

Poker Aces and Faces należy do grupy gier kasyna online, które można znaleźć na stronie niemal każdego kasyna online, które oferuje gry pokerowe. Wideo poker Aces and Faces jest podobny do innych gier w wideo pokera, jak sama nazwa wskazuje, nacisk kładziny jest tu na asy i figury. Gra oferuje wysokie procenty wypłat za kombinację czterech asów lub czterech figur. Gra kasyna online Aces and Faces różni się nieco od tradycyjnego pokera wideo kasyna online, ponieważ rozgrywa się cztery identyczne rozdania.

W pokerze wideo Aces and Faces używa się 52 kart do gry. Tabela wypłat w grze Aces and Faces różni się od standardowej tabeli wypłat dla gry w wideo pokera Jacks or Better. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, możesz poszukać tu więcej informacji na jej temat, lub po prostu spróbować na stronie kasyna onlien, jak gra się w Aces and Faces.

Nie ma tu dzikich kart, a maksymalna wypłata to 4.000 monet. W grze Aces and Faces, poker królewski daje Ci 4000 monet, jeśli obstawiłeś zakład za 5 monet. Jeśli obstawiłeś tylko za jedną monetę, zarobisz tylko 500 monet, mimo że mógłbyś oczekiwać 800. Poleca się zawsze stawiać maksymalny zakład w tej grze przy jej tabeli wypłat. Weź pod uwagę, że wypłata za pokera królewskiego w grze Aces and Faces kasyna online jest bardziej atrakcyjna przy większej ilości obstawionych monet.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.