Poker 7 Card Stud Hi-Lo

Gdy polubisz już pokera 7 card stud, może zechcesz nauczyć się kolejnej odmiany tej gry gry kasyna online. W pokerze 7 card stud kasyna online jest dopuszczalne w późniejszych rundach obstawiania, aby wprowadzić wyższe limity obstawiania niż w początkowych rundach. Odnosi się to również do pokera 7 card stud hi-lo. Przykładowo, gra "$5/$10 7 card stud" w kasynie online dopuszcza zakłądy 5$ w pierwszych dwóch rundach, a 10$ w kolejnych rundach. W tej odmianie pokera kasyna online są oczywiście wysokie zakłady i niskie zakłady.

Liczne kasyna online pozwalają również na jeszcze wyższe zakłady w rundzie finałowej. Na przykład gra "$5/$10/$20" pozwoli na zakład 20$ w ostatniej rundzie. Niektóre kasyna online mogą pozwolić na wyższe zakłady w drugiej rundzie, jeśli jest otwarta para, czyli jeśli przynajmniej jedna karta odkryta gracza tworzy parę. Wiele kasyn online używa niższych limitów w pierwszych trzech rundach zamiast w dwóch.

Jest przyjęte we wszystkich odmianach pokera stud kasyna online, zarówno w 5 card stud, jak i w 7 card stud, czy 7 card stud hi-lo, nazywać kolejne rundy obstawiania od liczby kart, które posiada każy z graczy na początku danej rundy. Tak więc zakład stawiany w momencie, gdy każdy gracz posiada trzy karty, jest nazywany "third street", a zakład stawiany, gdy gracze mają po pięć kart, to "fifth street". Runda finałowa niezależnie od ilości rund w grze jest nazywana "river".

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.