Poker 7 Card Stud Hi-Lo

Gdy polubisz już pokera 7 card stud, może zechcesz nauczyć się kolejnej odmiany tej gry gry kasyna online. W pokerze 7 card stud kasyna online jest dopuszczalne w późniejszych rundach obstawiania, aby wprowadzić wyższe limity obstawiania niż w początkowych rundach. Odnosi się to również do pokera 7 card stud hi-lo. Przykładowo, gra "$5/$10 7 card stud" w kasynie online dopuszcza zakłądy 5$ w pierwszych dwóch rundach, a 10$ w kolejnych rundach. W tej odmianie pokera kasyna online są oczywiście wysokie zakłady i niskie zakłady.

Liczne kasyna online pozwalają również na jeszcze wyższe zakłady w rundzie finałowej. Na przykład gra "$5/$10/$20" pozwoli na zakład 20$ w ostatniej rundzie. Niektóre kasyna online mogą pozwolić na wyższe zakłady w drugiej rundzie, jeśli jest otwarta para, czyli jeśli przynajmniej jedna karta odkryta gracza tworzy parę. Wiele kasyn online używa niższych limitów w pierwszych trzech rundach zamiast w dwóch.

Jest przyjęte we wszystkich odmianach pokera stud kasyna online, zarówno w 5 card stud, jak i w 7 card stud, czy 7 card stud hi-lo, nazywać kolejne rundy obstawiania od liczby kart, które posiada każy z graczy na początku danej rundy. Tak więc zakład stawiany w momencie, gdy każdy gracz posiada trzy karty, jest nazywany "third street", a zakład stawiany, gdy gracze mają po pięć kart, to "fifth street". Runda finałowa niezależnie od ilości rund w grze jest nazywana "river".

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.