Przydatne strategie pokera 7 Card Stud

Jeśli grasz już od jakiegoś czasu w pokera kasyna online, to 7 card stud jest kolejną ciekawą odmianą, którą możesz się zainteresować. Pokera 7 card stud znajdziesz w ofercie każdego dobrego kasyna online w internecie. Jest to świetna wariacja kasycznego pokera, bliska grze 5 card stud, jednak o nieco innych zasadach. Poker 5 card stud pojawił się podczas Amerykańskiej wojny o niepodległość i zyskał ogromną popularność. W bardziej współczesnych czasach to poker 7 card stud stał się bardziej popularny.

Jeśli zastanawiasz się, co dokładnie oznacza “stud” w nazwie pokera 7 stud, to oznacza to jedną z kilku odmian pokera, w której każdy z graczy otrzymuje zestaw odkrytych i zakrytych kart rozdawanych w kilku rundach gry. Poker stud w ofercie kasyna online to gra, w której nie liczy się pozycja gracza przy stole i w każdej rundzie gracz, który obstawia jako pierwszy zmiania się dowolnie i jest to na ogół gracz, który miał najlepszy układ kart.

Liczba rund obstawiania w grze w pokera kasyna online wpływa na dynamikę gry i strukturę obstawiania. Rozgrywka pokera z czterema lub mniej rundami obstawianias, ja na przykład w pokerze 5 card stud czy pokerze Mississippi stud, jest równie dobra przy każdej strukturze obstawiania, a szcególnie dobrze gra się wówczas w gry no limit i pot limit. Poker kasyna online z większą ilością rund obstawiania jest bardziej odpowiedni do gier fixed limit czy spread limit.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.