Strategia pokera online Deuces Wild

Deuces Wild to kolejna wersja wideo pokera, którą mogą zainteresować się fani pokera kasyna online. Jest to jedna z wielu gier pokera wideo dostępnych w ofercie kasyna online. Cel gry Deuces Wild jest podobny do celu gry w tradycyjnego pokera, ale w Deuces Wild w ofercie kasyna online, jak w każdym wideo pokerze, jest kilka odmiennych zasad. Gra nazywa się Deuces Wild, bo dwójka (deuces) może służyć za zamiennik dla każdej karty, tak jak w grze kasyna online Joker Poker.

Jeśli gra w pokera nie jest Ci obca, to możesz znać też tę popularną grę wideo pokera, która jest dobrze znana w barach, pubach, salonach gier i innych miejscach tego rodzaju. W Deuces Wild gra się przeważnie na małe stawki i gra ta ma opinię niezwykle wciągającej, a łatwość znalezienia jej w ofercie kasyna online, powoduje, że jeszcze łatwiej można się uzależnić. Celem tej gry kasyna online jest dość prosty - musisz mieć 5-kartowy układ, który wygrywa.

Gdy dostajesz początkowe karty w grze Deuces Wild kasyna online, decydujesz które z nich chcesz zatrzymać, a które wymienić – tak jak w każdej odmianie wideo pokera. Karty, któe wybierzesz, zostają, a te które chcesz wynienić, są zastępowane nowymi kartami. Końcowy układ decyduje o tym, czy wygrywasz, czy przegrywasz. Jeśli wygrasz, masz specjalne opcje charakterystyczne tylko dla Deuces Wild. Możesz albo odebrać swoje wygrane, albo zaryzykować je próbując je podwoić.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.