Strategia pokera online Deuces Wild

Deuces Wild to kolejna wersja wideo pokera, którą mogą zainteresować się fani pokera kasyna online. Jest to jedna z wielu gier pokera wideo dostępnych w ofercie kasyna online. Cel gry Deuces Wild jest podobny do celu gry w tradycyjnego pokera, ale w Deuces Wild w ofercie kasyna online, jak w każdym wideo pokerze, jest kilka odmiennych zasad. Gra nazywa się Deuces Wild, bo dwójka (deuces) może służyć za zamiennik dla każdej karty, tak jak w grze kasyna online Joker Poker.

Jeśli gra w pokera nie jest Ci obca, to możesz znać też tę popularną grę wideo pokera, która jest dobrze znana w barach, pubach, salonach gier i innych miejscach tego rodzaju. W Deuces Wild gra się przeważnie na małe stawki i gra ta ma opinię niezwykle wciągającej, a łatwość znalezienia jej w ofercie kasyna online, powoduje, że jeszcze łatwiej można się uzależnić. Celem tej gry kasyna online jest dość prosty - musisz mieć 5-kartowy układ, który wygrywa.

Gdy dostajesz początkowe karty w grze Deuces Wild kasyna online, decydujesz które z nich chcesz zatrzymać, a które wymienić – tak jak w każdej odmianie wideo pokera. Karty, któe wybierzesz, zostają, a te które chcesz wynienić, są zastępowane nowymi kartami. Końcowy układ decyduje o tym, czy wygrywasz, czy przegrywasz. Jeśli wygrasz, masz specjalne opcje charakterystyczne tylko dla Deuces Wild. Możesz albo odebrać swoje wygrane, albo zaryzykować je próbując je podwoić.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.