Playtech Wprowadza na Rynek Aplikację All-In-1 na Androida

Author: Frederik Nørgaard
Date: 05.09.2012

W ramach starań o umocnienie swojej wysokiej pozycji na rynku hazardowym w bingo online, Playtech uruchomił swoją pierwszą aplikację hazardową, która obejmuje również bingo, a obecnie działa tylko na systemie operacyjnym Android. Aplikacja oferuje graczom kilka możliwości gry w tym 75, 80 i 90-kulkowe odmiany bingo oraz bingo w wariacji "Deal or No Deal" i kilka mini gier pobocznych, takich jak Clover Rollover.

Jednym z celów Playtech było stworzenie w pełni zintegrowanej aplikacji dla telefonów komórkowych, która pozwalała by graczom na korzystanie z wszystkich legalnych form hazardu, w tym bingo, zakładów sportowych i gry w kasynie dzięki jednej aplikacji, zamiast oddzielnej aplikacji dla każdej formy z osobna. To rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla graczy ze względu na wygodę, ale jest również korzystne dla operatorów. Prezes Playtech wyjaśnił, że "w przypadku telefonów komórkowych, przemysł cofnął się o dwa lata w kategoriach tego, co operatorzy oferowali klientom. Do niedawna, większość firm posiadała jeden produkt dla zakładów, inny dla kasyna, czy pokera, więc przyciągali wielu graczy, ale nie mieli możliwości przekonwertowania ich z powiedzmy zakładów do kasyna, gdzie są prawdziwe pieniądze."

Innym celem Playtech było stworzenie platformy, która bardzo przypomina platformy dostępne na komputerach stacjonarnych i laptopach. Chociaż firma wciąż dąży do poprawy jakości, nowo uruchomiona aplikacja obejmuje możliwość prowadzenia czatu podobnego do opcji oferowanej na stronach internetowych zasilanych przez Playtech. Playtech jest bardzo zadowolony z rozwiązania opracowanego dla platformy Android i planuje wprowadzić wersję HTML5 oraz wersję iOS dla iPad-ów i iPhone-ów już w najbliższych miesiącach.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.