Playtech Wprowadza na Rynek Aplikację All-In-1 na Androida

Author: Frederik Nørgaard
Date: 05.09.2012

W ramach starań o umocnienie swojej wysokiej pozycji na rynku hazardowym w bingo online, Playtech uruchomił swoją pierwszą aplikację hazardową, która obejmuje również bingo, a obecnie działa tylko na systemie operacyjnym Android. Aplikacja oferuje graczom kilka możliwości gry w tym 75, 80 i 90-kulkowe odmiany bingo oraz bingo w wariacji "Deal or No Deal" i kilka mini gier pobocznych, takich jak Clover Rollover.

Jednym z celów Playtech było stworzenie w pełni zintegrowanej aplikacji dla telefonów komórkowych, która pozwalała by graczom na korzystanie z wszystkich legalnych form hazardu, w tym bingo, zakładów sportowych i gry w kasynie dzięki jednej aplikacji, zamiast oddzielnej aplikacji dla każdej formy z osobna. To rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla graczy ze względu na wygodę, ale jest również korzystne dla operatorów. Prezes Playtech wyjaśnił, że "w przypadku telefonów komórkowych, przemysł cofnął się o dwa lata w kategoriach tego, co operatorzy oferowali klientom. Do niedawna, większość firm posiadała jeden produkt dla zakładów, inny dla kasyna, czy pokera, więc przyciągali wielu graczy, ale nie mieli możliwości przekonwertowania ich z powiedzmy zakładów do kasyna, gdzie są prawdziwe pieniądze."

Innym celem Playtech było stworzenie platformy, która bardzo przypomina platformy dostępne na komputerach stacjonarnych i laptopach. Chociaż firma wciąż dąży do poprawy jakości, nowo uruchomiona aplikacja obejmuje możliwość prowadzenia czatu podobnego do opcji oferowanej na stronach internetowych zasilanych przez Playtech. Playtech jest bardzo zadowolony z rozwiązania opracowanego dla platformy Android i planuje wprowadzić wersję HTML5 oraz wersję iOS dla iPad-ów i iPhone-ów już w najbliższych miesiącach.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.