Playtech Podwaja Swoje Przychody

W związku ze znacznym wzrostem w branży hazardowej, dostawca oprogramowania dla kasyn online, firma Playtech podała do wiadomości, że jej przychody za pierwszy kwartał wzrosły dwukrotnie. Z tego powodu firma planuje zmianę wcześniej obranego kierunku zapowiadanego w zeszłym miesiącu nabycia aktywów od Teddy'ego Sagi. Playtech będzie jednak kontynuować pracę na rzecz wejścia na londyńską giełdę papierów wartościowych.

Krótki rzut oka na wzrost finansowy bieżących przychodów wyjaśnia tę decyzję. Playtech odnotowuje rok roczny wzrost przychodów o 104% oraz 8% wzrost od ostatniego kwartału 2011 roku. Dochód brutto spółki wynosi około 88,4 milionów euro, co oznacza 90% wzrost od pierwszego kwartału 2011 roku. Znaczna część wzrostu przychodów PlayTech wynika z jego współpracy z William Hill Casino, które przyniosło firmie zysk brutto w wysokości 13,3 milionów euro.

Sekcja kasyna firmy Playtech przynosi 35-procentowy wzrost przychodów rok rocznie, a bingo również zanotowało wzrost o 26% z przychodami na łączną kwotę 34,5 milionów euro oraz 4,4 milionami euro dla podległych mu spółek. Videobet PlayTechu również zaobserwował silny wzrost przychodów - aż 171% w porównaniu do zeszłorocznych przychodów za pierwszy kwartał. Poker, z drugiej strony, zanotował rozczarowujący spadek o 6% w porównaniu z zeszłym rokiem.

Mimo że firma przewiduje nieznaczny spadek typowy dla letnich miesięcy, to ma nadzieję na zwiększenie ogólnych przychodów, jako że przygotowuje się do wejścia na nowe uregulowane rynki w krajach takich jak Niemcy i Włochy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.