Kasyna wspierające szkoły w Ohio

Jest praktyką w Ohio USA- i zostało ustanowione przez lokalny rząd i udowodniło swoją efektywność przez cały czas istnienia. Lokalne kasyna dzielą swoje dochody z krajem i od 2013 część z tych pieniędzy przekazywane jest do lokalnych szkół.

Okręgi szkolne w Ohio dzielą między sobą 34% dochodu podatkowego i otrzymują dwie płatności w roku - jedną w Styczniu, a drugą w Sierpniu.

Lokalne samorządy otrzymują płatność kasyn cztery razy do roku.

Władze okręgów szkolnych są zadowoleni z otrzymywanych pieniędzy, ale mówią, że to nie wystarczy na pokrycie cięć budżetowych, które miały miejsce w 2013 roku.

Pomimo, że liczba płatności nie jest specjalnie nadzwyczajna, pieniądze z binezsu kasyna, które idą na wsparcie lokalnej edukacji jest świetną "karmą" dla liderów przemysłu hazardowego, nie wspominając o generalnej idei reperowania budżetu.

Kwota, która otrzymuje rząd nigdy nie jest z góry ustalona, dlatego nie można na niej zupełnie polegać, mówią źródła.

"Jakiekolwiek dodatkowe wsparcie oczywiście pomaga regionowi i z pewnością Northeastern jest w cyklu, kiedy próbowaliśmy się zwrócić do wyborców o dodatkowe wsparcie, i w każdym czasie kiedy masz coś co może wspomóc dolną linię jest to bardzo doceniane," powiedział Northeastern nadinspektor Lou Kramer.

"Kwota tych płatności jest nieprzewidywalna, więc region nie może liczyć tego jak niezawodne źródło i przydzielić tych sum do konkrentego projektu, ponieważ nie wiemy jaki jest poziom tych sum." powiedział Kramer.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.