Jak grać w pokera Omaha HiLo

Jeśli zdecydujesz się na grę w pokera w kasynie online, na pewno staniesz się jej prawdziwym fanem i będziesz chciał podszkolić swoje umiejętności. Poker ma wiele ciekawych odmian i wariacji, nie musisz się więc obawiać, że znudzi Cię ta gra. Wielu graczy lubi na przykład odmianę pokera Omaha Hi/Lo. Gra jest podobna do Omaha Hold'em i jest jedną z licznych wersji pokera dostępnych w kasynach online. Omaha Hi/Lo jest ciekawą wariacją pokera ze względu na liczne możliwości wygranych. Musisz się uważnie zastanowić, czy będziesz rywalizował o najlepszy wysoki układ, niski układ, czy o oba.

Celem gry w Omaha Hi/Lo jest ukończenie gry albo z najwyższym, albo z najniższym układem kart i wygranie udziału w puli. Zwiększ swoje szanse w grze, zastosuj odpowiednie strategie, korztstaj z naszych porad i stań się mistrzem pokera online. Jedną z takich cennych strategii jest agresywna gra aż do końca, jeśli posiadasz silny układ po flopie. W praktyce niemal gwarantuje to wygranie przynajmniej połowy puli.

Posiadanie pary jest w tej odmianie pokera bardziej obciążeniem niż przewagą. Jeśli jedna karta z pary jest kartą wspólną, o tej samej wartości jak jedna z Twoich kart niskich, oznacza to, że Twoja karta niska nie daje Ci przewagi posiadania niskiej karty. Jeśli przy stole jest mniej niż czterech graczy, nadal stracisz pieniędze, jeśli pula zostanie podzielona na cztery części. Zdecyduj więc szybko, czy kwalifikujesz się do niskiego układu i dostosuj do tego swoje zakłady.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.