Gry na Automatach - Przewodnik dla Początkujących

Gry na automatach kasyna online są jednymi z najbardziej popularnych gier dostępnych w kasynie. W większości kasyn online przyciągają one więcej graczy do gry w kasynie, niż wszystkie inne gry.

Od samego początku pod koniec lat 90 XIX wieku, kiedy został wynaleziony pierwszy prosty, mechaniczny, 3-bębnowy automat pokerowy, automaty zapewniały godziny dobrej rozrywki milionom graczy. Następnie w latach 60 XX wieku został wymyślony pierwszy w pełni elektromechaniczny automat, który wprowadzono do kasyn na całym świecie.

Wraz z pojawieniem się technologii wideo w latach 90, automaty wideo przejęły pałeczkę od elektromechanicznych automatów, chociaż można zauważyć, że wiele automatów do gier wideo w tradycyjnych kasynach nadal ma stare dobre dźwignie, które nadają im autentyczny wygląd.

Kasyna online mają ogromną przewagę nad tradycyjnymi kasynami, ponieważ oferują znacznie większy wybór gier na automatach. Różnorodność i wiele rodzajów gier, świetna grafika i jakość dźwięku sprawiają, że gry na automatach online są świetną zabawą i dostarczają graczom prawdziwej rozrywki. Każdy znajdzie grę na automatach, która będzie odpowiadać jego gustowi, od tradycyjnych maszyn z symbolami owoców, przez automaty 3-bębnowe, do bardziej skomplikowanych 5-bębnowych czy 25-liniowych. Istnieje wiele różnych kombinacji wygranych, świetne rundy bonusowe i darmowe obroty.

Do najczęściej występujących rodzajów automatów do gry dostępnych w kasynach online należą: klasyczne automaty 3-bębnowe, automaty 5-bębnowe, automaty wieloliniowe, automaty progresywne, automaty z symbolami owoców, automaty z rundami bonusowymi i automaty na różną ilość monet. Kasyna online oferują również różne tematy gier i można znaleźć automaty, które przedstawiają wydarzenia sportowe, bajki, wyścigi samochodowe, itp.

Automaty są najłatwiejszymi grami kasyna online. Wymagają one zaledwie trochę umiejętności i zapewniają graczom godziny rozrywki. Aby grać na automatach, wystarczy wybrać grę i postawić zakład. Na automatach 5-bębnowych z wieloma liniami można wybrać grę na 1 linię lub "Maksymalny Zakład", który oznacza zakład na wszystkich dostępnych liniach. Zwiększa to twoje szanse na wygraną.

Wypłaty w grach na automatach zależą od tego, jak ułożą się symbole i od różnych ich kombinacji na ekranie po każdym obrocie. Masz także możliwość wyboru opcji auto-gry, gdzie możesz postawić zakład i wybrać ile auto-obrotów chcesz zrobić. Automat wykona wówczas dla ciebie wybraną ilość auto-obrotów.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat różnego rodzaju automatów i gier na automatach oferowanych w najlepszych kasynach online, sprawdzić nasz dział poświęcony automatom.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.