Progresywne Gry na Automatach

Jeśli lubisz grać na automatach, masz możliwość gry na pojedynczych automatach lub na automatach progresywnych. Są to automaty, które są ze sobą powiązane i oferują wspólnego jackpota progresywnego.

Każdy z automatów przyczynia się w niewielkim stopniu do jackpota progresywnego i często progresywne automaty mogą osiągnąć ogromne jackpoty sięgające milionów dolarów.

Możesz trafić wszystkie zwykłe linie wypłat dla danego automatu, i wygrasz, tak jakbyś grał normalnie na danym automacie, ale jeśli trafisz specyficzną kombinację symboli, która jest z góry ustaloną zwycięską kombinacją dla gry progresywnej, wtedy wygrywasz całego progresywnego jackpota, który uzbierał się do tego momentu.

W celu pełnego wykorzystania możliwości, jakie dają automaty progresywne, trzeba grać maksymalną ilością monet, aby zakwalifikować się do wygranej. Wielu graczy zapomina to zrobić i nie może wykorzystać jackpota progresywnego, nawet jeśli uda im się trafić rzadką kombinację wygranej progresywnej.

W progresywne gry na automatach grają miliony graczy rocznie, więc nawet jeśli jeden z jackpotów zostanie trafiony, to zazwyczaj nie trwa to długo, nim jackpot progresywny znowu urośnie do sporej sumy, a to ze względu na popularność tych gier i dużą liczbę graczy, którzy ciągle w nie grają.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.