Progresywne Gry na Automatach

Jeśli lubisz grać na automatach, masz możliwość gry na pojedynczych automatach lub na automatach progresywnych. Są to automaty, które są ze sobą powiązane i oferują wspólnego jackpota progresywnego.

Każdy z automatów przyczynia się w niewielkim stopniu do jackpota progresywnego i często progresywne automaty mogą osiągnąć ogromne jackpoty sięgające milionów dolarów.

Możesz trafić wszystkie zwykłe linie wypłat dla danego automatu, i wygrasz, tak jakbyś grał normalnie na danym automacie, ale jeśli trafisz specyficzną kombinację symboli, która jest z góry ustaloną zwycięską kombinacją dla gry progresywnej, wtedy wygrywasz całego progresywnego jackpota, który uzbierał się do tego momentu.

W celu pełnego wykorzystania możliwości, jakie dają automaty progresywne, trzeba grać maksymalną ilością monet, aby zakwalifikować się do wygranej. Wielu graczy zapomina to zrobić i nie może wykorzystać jackpota progresywnego, nawet jeśli uda im się trafić rzadką kombinację wygranej progresywnej.

W progresywne gry na automatach grają miliony graczy rocznie, więc nawet jeśli jeden z jackpotów zostanie trafiony, to zazwyczaj nie trwa to długo, nim jackpot progresywny znowu urośnie do sporej sumy, a to ze względu na popularność tych gier i dużą liczbę graczy, którzy ciągle w nie grają.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.