Automaty Wieloliniowe

Tradycyjne automaty miały tylko 3 bębny lub 5 bębnów i ograniczoną liczbę linii na okrągłej kręcącej się szpuli. Gracze wygrywali, jeśli wypadły 3 odpowiadające symbole w jednej linii lub trafili jakiś specjalny rzadki symbol, za który przewidziana była wypłata, nawet jeśli pojawiał się on sam.

Trzy identyczne symbole musiały znajdować się na środkowej linii, aby gracz mógł wygrać, natomiast w automatach wieloliniowych gracz może aktywować również górną i dolną linię dla potencjalnych wygranych przez dodanie większej ilości monet podczas stawiania zakładu.

Wraz z wynalezieniem automatów wideo pojawiły się dodatkowe opcje podczas gry i automaty wieloliniowe stały się bardzo popularne.

Niektóre automaty pozwalają na dodanie do 9 monet, aby zapewnić na 5-bębnowym automacie zwycięstwo każdej możliwej kombinacji pasujących 3 symboli w każdej z linii, w tym pod kątem od góry z lewej do dołu z prawej, lub inny wzór, który jest wymieniony jako potencjalna zwycięska kombinacja dla danej maszyny.

Wiele gier na automatach wieloliniowych oferuje rundy bonusowe i zachęca gracza do gry. Rundy bonusowe to świetny sposób na odrobienie strat i zawsze należy z nich korzystać, zwłaszcza jeśli są one dostępne bez dodatkowych kosztów.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.