Gry na Automatach na Różną Ilość Monet

Gry na automatach są dostępne w wielu wariantach i ważne jest, aby poznać i zrozumieć grę, w którą grasz, aby stosować najlepsze z możliwych strategii podczas gry i zwiększyć swoje szanse na znaczną wygraną.

Wiele z gier na automatach w kasynach online to tak zwane gry typu Multiplier, które dają ci wybór, ile monet chcesz postawić w każdym obrocie. Zaletą tej opcji jest to, że zwiększając zakład, mnożysz swoją wygraną przez dziesięć. Większość automatów typu Multiplier pozwala ci postawić do 5 monet, a kilka kasyn oferuje możliwość postawienia większej ilości monet, jednak zazwyczaj będzie to właśnie do 5 monet.

Na przykład, jeśli grasz jedną monetą i trafisz wygraną, wypłata będzie wynosić 10$, a jeśli postawiłbyś 5 monet, wypłata byłaby równa 50$.

Wiele automatów umożliwiających grę na różną ilość monet oferuje rundy bonusowe, które są dostępne tylko, gdy postawisz maksymalną ilość monet, a inne wypłacają najwyższą główną nagrodę tylko tym, którzy obstawiali maksymalną ilość monet. Powiedzmy, że grasz w grę na automatach, która za identyczne symbole siódemek w linii oferuje najwyższą wypłatę. Jeśli nie postawisz maksymalnej ilości żetonów, możesz odkryć, że tak naprawdę nie zdobyłeś nagrody, nawet jeśli masz wszystkie 7 w jednej linii.

Zatem jeśli grasz w gry na automatach na różną ilość monet, jest zawsze zalecane, aby wybierać maksymalną ilość monet za każdym razem, aby nie przegapić najlepszej wypłaty, jeśli jesteś zwycięzcą.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.