Gry na Automatach na Różną Ilość Monet

Gry na automatach są dostępne w wielu wariantach i ważne jest, aby poznać i zrozumieć grę, w którą grasz, aby stosować najlepsze z możliwych strategii podczas gry i zwiększyć swoje szanse na znaczną wygraną.

Wiele z gier na automatach w kasynach online to tak zwane gry typu Multiplier, które dają ci wybór, ile monet chcesz postawić w każdym obrocie. Zaletą tej opcji jest to, że zwiększając zakład, mnożysz swoją wygraną przez dziesięć. Większość automatów typu Multiplier pozwala ci postawić do 5 monet, a kilka kasyn oferuje możliwość postawienia większej ilości monet, jednak zazwyczaj będzie to właśnie do 5 monet.

Na przykład, jeśli grasz jedną monetą i trafisz wygraną, wypłata będzie wynosić 10$, a jeśli postawiłbyś 5 monet, wypłata byłaby równa 50$.

Wiele automatów umożliwiających grę na różną ilość monet oferuje rundy bonusowe, które są dostępne tylko, gdy postawisz maksymalną ilość monet, a inne wypłacają najwyższą główną nagrodę tylko tym, którzy obstawiali maksymalną ilość monet. Powiedzmy, że grasz w grę na automatach, która za identyczne symbole siódemek w linii oferuje najwyższą wypłatę. Jeśli nie postawisz maksymalnej ilości żetonów, możesz odkryć, że tak naprawdę nie zdobyłeś nagrody, nawet jeśli masz wszystkie 7 w jednej linii.

Zatem jeśli grasz w gry na automatach na różną ilość monet, jest zawsze zalecane, aby wybierać maksymalną ilość monet za każdym razem, aby nie przegapić najlepszej wypłaty, jeśli jesteś zwycięzcą.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.