Terrorystyczne groźby wobec kasyna online

Świat kasyna online jest bezpiecznym miejscem tam, gdzie branża jest uregulowana. Obecnie pojawił się raport donoszący, że al-Qaeda może korzystać z internetowych stron hazardowych w celu prania brudnych pieniędzy na swoje operacje. Jane's Intelligence Group ostrzega, że Al-Qaeda przenosi teraz swoje operacje do internetu, o czym donosi Telegraph.co.uk. Terroryści utworzyli internetowe uniwersytety, gdzie potencjalni członkowi mogą zdobyć swoje militarne szkolenie bez konieczności podróży do Pakistanu.

Internet jest wykorzystywany także na kilka innych sposobów, jak donosi raport. Jednym z tych sposobów, w który al-Qaeda infiltruje internet jest wykorzystywanie stron hazardowych do prania brudnych pieniędzy.

Al Qaeda chce stworzyć uniwersytet dżihadu w internecie, zarówno w duchowym, jak i w finansowym sensie, twierdzi Terry Prater, specjalista ds. działań antyterrorystycznych z Jane's Strategic Advisory Services. Raport nie podaje konkretnie, jakie kasyna online były wykorzystywane do prania brudnych pieniędzy. Uświadamia jednak, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z przeniesieniem się terrorystów do internetu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.