Strategie wygranej w pokerze Mega Jacks

Jeśli słyszałeś o grze Mega Jacks, ale nie nie za bardzo wiesz, o co w niej chodzi i jak w nią grać, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Gdy grasz w wideo pokera, jest to gra przeciwko automatowi do gry, a dokładniej rzecz biorąc przeciwko bardzo skomplikowanemu losowemu generatorowi numerów, czyli przeciwko oprogramowaniu, a nie przeciwko innym graczom. Możesz wykorzystać ten fakt podczas tej gry kasyna online. Wraz ze wzrostem popularności gier kasyna online w wideo pokera, branża kasyna online prezentuje coraz to nowe gry wideo pokera, jak na przykład Mega Jacks.

Mega Jacks to odmiana wideo pokera ze swoimi własnymi zasadami gry. Gra się tu 52 kartami, a celem tej gry kasyna online jest stworzenie pokerowego układu pięciu kart o zwycięskiej wartości. Im lepszy będzie Twój układ kart, tym lepszą otrzymasz wygraną. Masz jedną możliwość wymiany kart podczas gry i sam wybierasz, które karty chcesz wymienić.

Podstawowe zasady w pokerze Mega Jacks są bardzo podobne do reguł innych standardowych gier wideo pokera kasyna online. Tym, co czyni grę Mega Jacks inną od pozostałych odmian wideo pokera jest fakt, że procent wszystkich stawianych przez Ciebie zakładów jest odkładany do puli progresywnego jackpota. Progresywny jackpot wzrasta wraz z każdym kolejnym graczem przyłączającym się do gry. Ta specyficzna gra w wideo pokera jest oferowana przez kasyna z oprogramowaniem Playtechu. Jackpot zaczyna się od niższej sumy niż zwykle, ale maszyna oferuje możliwość gry o 100% zwrot.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.