Strategia w grze kasyna online Sic Bo

Jeśli szukasz jakiejś oryginalnej gry kasyna online, to Sic Bo jest grą dla Ciebie. Sic Bo, znana także jako tai sai, dai siu, duże i małe lub hi-lo, jest świetną grą losową kasyna online. Sic Bo to bardzo stara chińska gra w kości, w której zadaniem gracza jest postawienie zakładów na wyniki rzutu trzema kośćmi. Sama nazwa gry oznacza parę kości, mimo że od zawsze grało się w nią przy użyciu trzech kości do gry.

Sic Bo to gra podobna nieco do gry w kości czy do ruletki i jest ona bardzo popularna w Chinach, na Filipinach i w innych krajach azjatyckich oraz w Wielkiej Brytnii. Stół do gry w Sic Bo może wydawać się nieco skomplikowany, ponieważ znajduje się tam wiele miejsc do stawiania zakładów. Niektórym wyda się bardziej skomplikowany od stołu do gry w ruletkę. Gra polega na stawianiu zakładu na przewidywany wynik rzutu kośćmi.

Zakłady mogą być stawiane na każdy wynik, od wyniku pojedynczych kości, po wyniki wszystkich trzech kości. Tak więc tabela wypłat przewiduje opcje od 1:1 do 180:1. Przy równym udziale szczęścia i losu, możesz naprawdę trafić jackpota, grając w tę grę. Standardowy mały zakład to 48,61% szans na wygraną, a duży zakład oferuje mniej więcej takie same szanse. Masz tu wiele możliwości zakładów, od pojedynczych po potrójne, a nawet więcej.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.