Rummy Royal łączy siły z PlayGamesWinCash

Kasyna online nieustannie szukają nowych gier, które mogą zaoferować swoim graczom i wielu ekspertów w branży przewiduje, że gin rummy może być następną gorącą grą. PlayGamesWinCash połączyło właśnie swoje siły z RummyRoyal, aby stworzyć nową ofertę bonusów i promocji, które przyciagną nowych miłośników gier karcianych. RummyRoyal szczyci się mianem jednego z pierwszych kasyn online, które przygotowało ofertę dla fanów gry w remika. RummyRoyal oferuje fanom remika środowisko podobne do tego, jakie czeka na graczy w pokera. Gracze mogą grać w wielu rozgrywkach i na różne stawki.

RummyRoyal oferuje obecnie największy w historii turniej gry w remika. Gwarantowana nagroda w tym wydarzeniu to 10.000$. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę online z tą grą, ucieszą się, że dostępny jest tu pełen przewodnik po zasadach gry oraz darmowe turnieje bez konieczności dokonywania wpłaty.

Nowi gracze, którzy przyłączą się do PlayGamesWinCash otrzymują bonus 100% aż do 200$. Czeka tu na graczy również bonus 10$, który jest przyznawany wszystkim graczom wpłacającym minimum 50$ w ramach pierwszego depozytu. Kod uprawniający do otrzymania tego bonusu to "playwin3." Kasyno online RummyRoyal jest zaledwie rok na rynku i ma nadzieję, że pozostanie liderem gier w remika online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.