Rummy Royal łączy siły z PlayGamesWinCash

Kasyna online nieustannie szukają nowych gier, które mogą zaoferować swoim graczom i wielu ekspertów w branży przewiduje, że gin rummy może być następną gorącą grą. PlayGamesWinCash połączyło właśnie swoje siły z RummyRoyal, aby stworzyć nową ofertę bonusów i promocji, które przyciagną nowych miłośników gier karcianych. RummyRoyal szczyci się mianem jednego z pierwszych kasyn online, które przygotowało ofertę dla fanów gry w remika. RummyRoyal oferuje fanom remika środowisko podobne do tego, jakie czeka na graczy w pokera. Gracze mogą grać w wielu rozgrywkach i na różne stawki.

RummyRoyal oferuje obecnie największy w historii turniej gry w remika. Gwarantowana nagroda w tym wydarzeniu to 10.000$. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę online z tą grą, ucieszą się, że dostępny jest tu pełen przewodnik po zasadach gry oraz darmowe turnieje bez konieczności dokonywania wpłaty.

Nowi gracze, którzy przyłączą się do PlayGamesWinCash otrzymują bonus 100% aż do 200$. Czeka tu na graczy również bonus 10$, który jest przyznawany wszystkim graczom wpłacającym minimum 50$ w ramach pierwszego depozytu. Kod uprawniający do otrzymania tego bonusu to "playwin3." Kasyno online RummyRoyal jest zaledwie rok na rynku i ma nadzieję, że pozostanie liderem gier w remika online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.