Przychody z Hazardu Mobilnego mogą sięgnąć 100 Miliardów Dolarów

Author: Nikolai Clausen
Date: 12.11.2012

W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci, rozwój technologiczny naprawdę zmienił nasze codzienne nawyki. Wielu ludzi budzi się i loguje się do swoich ulubionych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, aby nadrobić zaległości w wydarzeniach z życia przyjaciół. W drodze do szkoły lub pracy, głowy podróżnych są zwrócone twarzą w kierunku telefonów, gdzie korzystają z jednej z popularnych aplikacji i takie zachowanie ma miejsce przez cały dzień.

Telefony komórkowe i inne przenośne urządzenia stają się taką częścią naszego życia, że wiele osób nie może przejść do porządku nad utratą swoich gadżetów. Branża kasyn online, a także wiele innych, korzysta z naszego uzależnienia od telefonów, zalewając rynek telefonii komórkowej aplikacjami z dużą ilością gier kasyna, które są dostępne za pomocą jednego kliknięcia i wymagają tylko kilka chwil, aby je pobrać. Staje się to tak popularne, że eksperci przewidują, że rynek hazardu mobilnego może być wart 100 miliardów dolarów rocznie w ciągu najbliższych 5 lat.

Wygoda związana z grą w swoje ulubione gry na urządzeniu przenośnym jest niezaprzeczalna i właśnie to przyciąga graczy. Wraz z wejściem wielkich firm takich jak Zynga i Facebook na rynek hazardu na prawdziwe pieniądze, gracze mogą wygrywać wszędzie kiedy tylko mają kilka wolnych minut.

Branża reklamowa również czerpie z tego nowego rynku, bombardując nas reklamami w telewizji, na stronach internetowych, w czasopismach i na autobusach. Jest to prawdopodobnie siła napędowa, dzięki której rynek mobilnego hazardu osiągnie 100 miliardów dolarów zysków. Jeśli rynek reklamowy będzie kontynuował w takim tempie, kto wie, jak wysokie dochody może to przynieść w przyszłości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.