Przychody z Hazardu Mobilnego mogą sięgnąć 100 Miliardów Dolarów

Author: Nikolai Clausen
Date: 12.11.2012

W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci, rozwój technologiczny naprawdę zmienił nasze codzienne nawyki. Wielu ludzi budzi się i loguje się do swoich ulubionych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, aby nadrobić zaległości w wydarzeniach z życia przyjaciół. W drodze do szkoły lub pracy, głowy podróżnych są zwrócone twarzą w kierunku telefonów, gdzie korzystają z jednej z popularnych aplikacji i takie zachowanie ma miejsce przez cały dzień.

Telefony komórkowe i inne przenośne urządzenia stają się taką częścią naszego życia, że wiele osób nie może przejść do porządku nad utratą swoich gadżetów. Branża kasyn online, a także wiele innych, korzysta z naszego uzależnienia od telefonów, zalewając rynek telefonii komórkowej aplikacjami z dużą ilością gier kasyna, które są dostępne za pomocą jednego kliknięcia i wymagają tylko kilka chwil, aby je pobrać. Staje się to tak popularne, że eksperci przewidują, że rynek hazardu mobilnego może być wart 100 miliardów dolarów rocznie w ciągu najbliższych 5 lat.

Wygoda związana z grą w swoje ulubione gry na urządzeniu przenośnym jest niezaprzeczalna i właśnie to przyciąga graczy. Wraz z wejściem wielkich firm takich jak Zynga i Facebook na rynek hazardu na prawdziwe pieniądze, gracze mogą wygrywać wszędzie kiedy tylko mają kilka wolnych minut.

Branża reklamowa również czerpie z tego nowego rynku, bombardując nas reklamami w telewizji, na stronach internetowych, w czasopismach i na autobusach. Jest to prawdopodobnie siła napędowa, dzięki której rynek mobilnego hazardu osiągnie 100 miliardów dolarów zysków. Jeśli rynek reklamowy będzie kontynuował w takim tempie, kto wie, jak wysokie dochody może to przynieść w przyszłości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.