Program charytatywny Microgaming

Microgaming - jeden z czołowych producentów oprogramowania kasyn jest znany nie tylko ze swoich produktów, ale również z tego, że to jedna z firm, które mogą się pochwalić humanitaryzmem i hojnością uczęstnicząca w akcjach organizacji charytatywnych z całego świata.

Program charytatywny to produkt oddziału PlayItForward firmy. Oddział skupia się na dobroczynności, ochronie zdrowia, edukacji, sporcie i pracy społecznej. Oddział został stworzony w 2013 roku i zajmuje się wszystkimi aspektami pomocy zarówno społecznościom lokalnym, jak również działalnością na skalę międzynarodową.

W 2013 roku przedstawili oni swoją wizję akcji charytatywnej pod czas świąt Bożego Narodzenia.

Microgaming poprosi swoich klientów i kontakty biznesowe o oddanie głosów na rzecz organizacji charytatywnych z różnych regionów. Te, które otrzymają najwięcej głosów i najlepsze opinie dostaną darowiznę od firmy.

W 2014 wybrano takie organizacje charytatywne jak WWF, Chiva, brytyjski Czerwony Krzyż i organizacja stworzona do walki z rakiem Cure Cancer Australia Foundation.

W 2014 roku kontynuowano cieszący się dużym powodzeniem program i po zebraniu i przeliczeniu głosów nazwy organizacji charytatywnych, które zostały wybrane do otrzymania darowizny, zostały upublicznione i były to: Medicines Sans Frontieres w Afryce, White Ribbon w Australii, Change Heroes w Azji i Hospicjum Isle of Man.

Microgaming posiada również niezależną Health & Care Trust, która wspiera organizacje charytatywne i bierze udział w brytyjskim projekcie zdrowia od 2002 roku.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.