Program charytatywny Microgaming

Microgaming - jeden z czołowych producentów oprogramowania kasyn jest znany nie tylko ze swoich produktów, ale również z tego, że to jedna z firm, które mogą się pochwalić humanitaryzmem i hojnością uczęstnicząca w akcjach organizacji charytatywnych z całego świata.

Program charytatywny to produkt oddziału PlayItForward firmy. Oddział skupia się na dobroczynności, ochronie zdrowia, edukacji, sporcie i pracy społecznej. Oddział został stworzony w 2013 roku i zajmuje się wszystkimi aspektami pomocy zarówno społecznościom lokalnym, jak również działalnością na skalę międzynarodową.

W 2013 roku przedstawili oni swoją wizję akcji charytatywnej pod czas świąt Bożego Narodzenia.

Microgaming poprosi swoich klientów i kontakty biznesowe o oddanie głosów na rzecz organizacji charytatywnych z różnych regionów. Te, które otrzymają najwięcej głosów i najlepsze opinie dostaną darowiznę od firmy.

W 2014 wybrano takie organizacje charytatywne jak WWF, Chiva, brytyjski Czerwony Krzyż i organizacja stworzona do walki z rakiem Cure Cancer Australia Foundation.

W 2014 roku kontynuowano cieszący się dużym powodzeniem program i po zebraniu i przeliczeniu głosów nazwy organizacji charytatywnych, które zostały wybrane do otrzymania darowizny, zostały upublicznione i były to: Medicines Sans Frontieres w Afryce, White Ribbon w Australii, Change Heroes w Azji i Hospicjum Isle of Man.

Microgaming posiada również niezależną Health & Care Trust, która wspiera organizacje charytatywne i bierze udział w brytyjskim projekcie zdrowia od 2002 roku.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.