Ponad milion funtów ''ustrzelone'' w jackpotach!

Firma Playtech, która dostarcza oprogramowanie dla branży hazardowej ogłosiła ostatnio, że dwaj gracze pochodzący z Wielkiej Brytanii trafili progresywnego jackpota podczas grania w grę o nazwie Spamalot i Iron Man na platformie Winner.com. Winner.com to, śmiało można zaryzykować te stwierdzenie, najbardziej popularne kasyno online, a ostatnie wygrane zapewne spowodują jeszcze większe zainteresowanie ich ofertą.

Pierwszy szczęśliwiec ustrzelił swojego jackpota, nazywanego tam – Holy Grail Jackpot - na maszynie Monty Python, zgarniając tym samym niebagatelną kwotę aż £692,209.05 ! Drugi gracz zgarnął nieco mniej, bo £558,306.01 – grając na firmowej grze firmy Playtech – Iron Man. Tamtejszy jackpot nazwany jest Ultimate Power Jackpot.

Zapytany o komentarz do tych wydarzeń szef sekcji kasyn w firmie Playtech – pan Amir Askarov powiedział, że firma jest niesłychanie dumna, iż może zaopatrywać w swoje oprogramowanie takie serwisy jak winner oraz, że takiej wysokości jackpoty są już na tak dużej ilości maszyn. Cieszył go również fakt, iż w tworzonych przez jego firmę grach ma miejsce aż taka duża konkurencja – co świadczy, że wszystkie one są niesłychanie ciekawe i wciągające.

Co na fakt takich kwot myślą przedstawiciele firmy Winner.com nie wiemy, jednakże z pewnością, mimo potężnego uszczuplenia ich budżetu z racji konieczności wypłacenia ponad miliona funtów dwóm anglikom, już mogą powoli zaczynać liczyć zyski, jakie przyniesie im nagłośnienie całej sprawy. A że w świecie kasyna online będzie o tym głośno, możemy być pewni – bo jak często trafia się jackpota i to takiej wielkości ?

Dodamy tylko, że serwis winner obok szerokiej oferty maszyn, nazywanych żartobliwie – warzywniakami, daje możliwość zagrania także w gry typu black jack, tradycyjna ruletka online czy poker. Wszyscy ci, którzy chcieliby odmienić swoje życie jednym kliknięciem myszki, zapewne teraz zastanawiają się, czy nie spróbować swojego szczęścia i powalczyć o takiego jackpota. Licząc na polskie pieniądze, jest to, w obu przypadkach, grubo ponad 2,5 miliona złotych – jest więc o czym myśleć...

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.