Ponad milion funtów ''ustrzelone'' w jackpotach!

Firma Playtech, która dostarcza oprogramowanie dla branży hazardowej ogłosiła ostatnio, że dwaj gracze pochodzący z Wielkiej Brytanii trafili progresywnego jackpota podczas grania w grę o nazwie Spamalot i Iron Man na platformie Winner.com. Winner.com to, śmiało można zaryzykować te stwierdzenie, najbardziej popularne kasyno online, a ostatnie wygrane zapewne spowodują jeszcze większe zainteresowanie ich ofertą.

Pierwszy szczęśliwiec ustrzelił swojego jackpota, nazywanego tam – Holy Grail Jackpot - na maszynie Monty Python, zgarniając tym samym niebagatelną kwotę aż £692,209.05 ! Drugi gracz zgarnął nieco mniej, bo £558,306.01 – grając na firmowej grze firmy Playtech – Iron Man. Tamtejszy jackpot nazwany jest Ultimate Power Jackpot.

Zapytany o komentarz do tych wydarzeń szef sekcji kasyn w firmie Playtech – pan Amir Askarov powiedział, że firma jest niesłychanie dumna, iż może zaopatrywać w swoje oprogramowanie takie serwisy jak winner oraz, że takiej wysokości jackpoty są już na tak dużej ilości maszyn. Cieszył go również fakt, iż w tworzonych przez jego firmę grach ma miejsce aż taka duża konkurencja – co świadczy, że wszystkie one są niesłychanie ciekawe i wciągające.

Co na fakt takich kwot myślą przedstawiciele firmy Winner.com nie wiemy, jednakże z pewnością, mimo potężnego uszczuplenia ich budżetu z racji konieczności wypłacenia ponad miliona funtów dwóm anglikom, już mogą powoli zaczynać liczyć zyski, jakie przyniesie im nagłośnienie całej sprawy. A że w świecie kasyna online będzie o tym głośno, możemy być pewni – bo jak często trafia się jackpota i to takiej wielkości ?

Dodamy tylko, że serwis winner obok szerokiej oferty maszyn, nazywanych żartobliwie – warzywniakami, daje możliwość zagrania także w gry typu black jack, tradycyjna ruletka online czy poker. Wszyscy ci, którzy chcieliby odmienić swoje życie jednym kliknięciem myszki, zapewne teraz zastanawiają się, czy nie spróbować swojego szczęścia i powalczyć o takiego jackpota. Licząc na polskie pieniądze, jest to, w obu przypadkach, grubo ponad 2,5 miliona złotych – jest więc o czym myśleć...

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.