Polityka a kasyna online

Mimo prowadzonych w ostatniej chwili działań administracji Busha, aby wprowadzić w życie UIGEA oraz toczącego się sporu odnośnie domen hazardowych online w Kentucky, sytuacja odnośnie kasyn online w USA wydaje się zmieniać. Demokraci w Kongresie, którzy wspierają ideę regulacji i legalizacji hazardu online wydają się być wreszcie w większości, a także niektórzy z republikanów mogą przejść na drugą stronę.

Obama obiecał chronić wolność internetu i wydaje się, że będzie znacznie bardziej przychylny jakimkolwiek prawom dotyczącym legalizacji branży kasyn online w USA niż administracja George'a Busha. Także decyzja Obamy o zakazie lobbyingu w Białym Domu znacznie ograniczy dostęp do niego ludziom pokroju Williama Wichtermana, pomocnika Busha, który naciskał na finalizację prawa antyhazardowego UIGEA, po tym jak pracował jako lobbysta przeciwko kasynom online.

Jednak znacząca w tej batalii o kasyna online może się okazać pozycja gigantów branży kasyn naziemnych, którzy od zawsze używali swojego wpływu, aby zwlaczać ewentualną konkurencję z branży online. Jednak ostatnio American Gaming Association, a dokładniej jego przewodniczący, Frank Fahrenkopf, wyraził opinię, że być może zwróci się do branży online w celu poszukiwania opłacalnego źródła dochodów.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.